Quantcast

Slovenska Lupca - Jupie Podlavice Banska Bystrica, futbal dedina, 25.5.2014Počas víkendu sa končí sezóna v dvoch najvyšších slovenských futbalových súťažiach, v tých ďalších však vrcholia boje o postup či záchranu.

Dukla Banská Bystrica v poslednom zápase sezóny privíta na domácom trávniku banskobystrických Štiavničiek v sobotu od 17.30 h druhý celok súťaže AS Trenčín. Už istý postupujúci do budúceho ročníka najvyššej Fortuna ligy – ŽP Šport Podbrezová pocestuje v sobotu do Liptovského Mikuláša, kde sa predstaví od 17-tej hodiny. Treťoligová Kremnička privíta v nedeľu o 17-tej hráčov Moldavy nad Bodvou.

Majstrovstvo regiónu Stred – 26. kolo

sobota 31.5.2014 o 17.00 h FK Rakytovce – ŠK Závažná Poruba

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej – ŠK Badín

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h ŠK Javorník Makov – FK POHRONIE (B) Žiar nad Hronom

IV. liga – skupina juh – 26. kolo

sobota 31.5.2014 o 17.00 h MFK Lokomotíva Zvolen – TJ Sklotatran Poltár

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h FTC Fiľakovo – ŽP Šport Podbrezová B (Brezno)

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h MFK Revúca – TJ Prameň Kováčová

V. liga – skupina C – 24. kolo

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h FK JUPIE B. Bystrica – Podlavice – ŠK Sásová

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h MFK Strojár Krupina – FK Šalková

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h ŠK Hrochoť – TJ Slovan Dudince

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Partizán Čierny Balog

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h OFK 1950 Priechod – TJ Sokol Medzibrod

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h TJ Sokol Repište – MFK Spartak Hriňová

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h TJ ŠK Sokol Jakub – OFK Slovenská Ľupča

I. trieda – 24. kolo

sobota 31.5.2014 o 17.00 h Osrblie – Poniky

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Hronec – Lučatín

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Jasenie – Valaská

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Staré Hory – Bacúch

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Braväcovo – Selce

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Tatran Čierny Balog – Heľpa

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Podkonice – Nemecká

II. trieda skupina A – 25. kolo

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Horné Pršany – Hronsek

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Tajov – Malachov

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Králiky – Riečka

II. trieda skupina B – 25 . kolo

sobota 31.5.2014 o 17.00 h Šalková B – Ľubietová

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Hiadeľ – Selce B-Baláže

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Strelníky – Dúbravica

II. trieda skupina C – 25. kolo

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Michalová – Polomka

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Šumiac – Beňuš

nedeľa 1.6.2014 o 17.00 h Pohronská Polhora – Dolná Lehota

Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo nájdete tu…