Quantcast

Úradná správa č. 41, v Banskej Bystrici, 23. 5. 2014

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

1. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 1. triedy 22. kolo Tatran Čierny Balog – Bacúch dňa 11. júna 2014 (streda) o 17,30 hodine na ihrisku FK Tatran Čierny Balog.

2. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny B 23. kolo Ľubietová – Selce B-Baláže dňa 28. mája 2014 (streda) o 17,30 hodine na ihrisku FK Ľubietová.

3. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny B 23. kolo Šalková B – Mičiná dňa 28. mája 2014 (streda) o 19,00 hodine na ihrisku FK Šalková.

4. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 1. triedy starších žiakov Šalková – Valaská dňa 28. mája 2014 (streda) o 17,00 hodine na ihrisku FK Šalková (predzápas béčku).

5. ŠTK berie na vedomie prílohu zápisu rozhodcu Kubančíka. ŠTK sa pri schvaľovaní ihrísk držala športovo-technických zásad uvedených v Rozpise súťaží ObFZ 2013/2014 v kapitole ihriská bod B. Pripomienkami rozhodcu sa bude ŠTK zaoberať na aktíve ŠTK dňa 4. júla 2014.

6. Rušíme svoje rozhodnutie predohrať MFS 1. triedy 25. kolo Bacúch – Jasenie dňa 7. júna 2014 z dôvodu zachovania regulárnosti súťaže.

7. Upozorňujeme futbalové kluby, štartujúce v súťažiach ObFZ Banská Bystrica, že od nového súťažného ročníka 2014/2015 sa bude elektronický zápis v systéme ISSF vyhotovovať vo všetkých súťažiach. Preto je potrebné včas si zabezpečiť počítač s pripojením na internet a s tlačiarňou, aby sa predišlo prípadným problémom. Odporúčame klubom pozrieť si video návod na stránke SFZ (www.futbalsfz.sk) v sekcii PROJEKTY v podsekcii ISSF.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-I-118 Ľubomír Kučerák 1116526 FK Malachov, za ČK po druhej žltej karte, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 1 stretnutie nepodmienečne od 21. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-119 Branislav Jankura 1257904 FK Heľpa, za ČK po druhej žltej karte, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 21. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-120 Matúš Malček 1171473 FK Jasenie, za piatu žltú kartu, podľa článku 37/5 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 21 mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať podľa ustanovení tretej časti tretej hlavy DP, okrem 37/3, kde sťažnosť na odvolanie nie je prípustná.

Delegačný list č. 24

I. trieda 24. kolo 1. júna 2014 o 17,00

Hronec – Lučatín (Krupík – Caban, Štrba –Prochádzka)

Jasenie – Valaská (Smoleň – Legíň, Bulla – Pecník)

Staré Hory – Bacúch (Majer M. – Rumanovský, Majer F. – Piar)

Braväcovo – Selce (Mišány – Bošeľa, Fábry – Kotrán)

T. Č. Balog – Heľpa (Auxt – Belko – Sitarčík)

Osrblie – Poniky SO (Krupík – Sáliš, Petrík – Pecník)

Podkonice – Nemecká (Dírer – Jastrab, Kubančík – Uhrín)

II. trieda skupina A 25. kolo 1. júna 2014 o 17,00

Horné Pršany – Hronsek (Kalina – Nemec)

Tajov – Malachov (Marček – Páleš)

Králiky – Riečka (Zeman – Alberty)

II. trieda skupina B 25 . kolo 1. júna 2014 o 17,00

Šalková B – Ľubietová SO (Fábry – Bulla, Legíň)

Hiadeľ – Selce B-Baláže (Hikker – Ondrejka)

Strelníky – Dúbravica (Gajdoš – Ivanič)

II. trieda skupina C 25. kolo 1. júna 2014 o 17,00

Michalová – Polomka (Godál – Pančík)

Šumiac – Beňuš (Dorčiak – Mereš)

Pohr. Polhora – Dolná Lehota (Petrík – Sáliš)

Mládežnícke stretnutia:

1. trieda starší žiaci 17. kolo 1. júna 2014 o 15,00

Priechod – Heľpa (Kubančík)

Jasenie – Valaská (Bulla)

Šalková – Beňuš 10,30 (Páleš)

Dohrávky:

T. Č. Balog – Bacúch 11 .júna /streda/ o 17,30 (Mišány – Rumanovský, Smoleň – Kotrán)

Ľubietová – Selce B-Baláže   28. mája /streda/ o 17,30 (Hikker – Ondrejka, Legíň)

Šalková B – Mičiná 28. mája /streda/ o 19,00 (Bulla – Rumanovský, Kalina)

Predzápas starší žiaci: Šalková – Valaská 28. mája /streda/ o 17,00 (Kalina)

Brusno B – Beňuš 28. mája /streda/ o 17,30 (Palider – Krupík)

Stretnutia riadené SsFZ

I. liga MŽ U-13,U-12 4. kolo 29. mája /štvrtok/ 2014 o 15,30/17,00

Jupie Banská Bystrica – FK Pohronie (Petrík – Rumanovský)

III. liga dorast skupina JUH 24. kolo 1. júna 2014 o 14,30

T. Č. Balog – Žarnovica (Belko – Auxt)

II. liga SŽ a MŽ skupina JUH 24. kolo 1. júna 2014 o 11,00/13,00

1.FK Horehron – Brusno /Polomka/ (Godál)

III. liga SŽ a MŽ skupina C 24. kolo 1. júna 2014 o 10,00/12,00

Slovenská Ľupča – Hriňová (Gajdoš)

Dohrávky:

Dorast : T. Č. Balog – Kremnička 22. kolo 4. júna o 17,00 (Smoleň – Godál)

Bacúch – Hontianske Nemce 22. kolo 27. mája o 17,30 (Turňa – Gemzický)