Quantcast

Úradná správa č. 41, v Banskej Bystrici, 30. 5. 2014

Správy zo sekretariátu

Ku dňu 29. mája 2014 ešte stále neevidujeme na účte ObFZ platby za ošatné pre rozhodcov od futbalových klubov: Selce, Hronsek, Riečka a Šumiac. Žiadame uvedené kluby o urýchlené vyrovnanie podlžností, nakoľko termín splátky (do konca mája) čoskoro uplynie.

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

1. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 1. triedy 25. kolo Bacúch – Jasenie dňa 8. júna 2014 (nedeľa) o 17,00 hodine na ihrisku FK Slovan Beňuš.

2. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím a zmenou hracieho času MFS 2. triedy skupiny A 28. kolo Tajov – Králiky dňa 21. júna 2014 (sobota) o 11,00 hodine na ihrisku v Tajove.

3. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny C 22. kolo Dolná Lehota – Brusno B dňa 6. júna 2014 (piatok) o 16,00 hodine na ihrisku FK Dolná Lehota.

4. Nariaďujeme odohrať MFS 2. triedy skupiny C 26. kolo Beňuš – Pohronská Polhora dňa 8. júna 2014 (nedeľa) o 14,00 hodine na ihrisku FK Beňuš (predzápas dospelých FK Bacúch).

5. Nariaďujeme odohrať MFS 2. triedy skupiny C 28. kolo Brusno B – Pohronská Polhora dňa 13. júna 2014 (piatok) o 17,30 hodine na ihrisku FK Brusno.

6. Námietka kapitána hostí v MFS 2. triedy skupiny C 24. kolo Dolná Lehota – Šumiac bola prerokovaná a postúpená na doriešenie komisii rozhodcov..

7. Upozorňujeme futbalové kluby, štartujúce v súťažiach ObFZ Banská Bystrica, že od nového súťažného ročníka 2014/2015 sa bude elektronický zápis v systéme ISSF vyhotovovať vo všetkých súťažiach. Preto je potrebné včas si zabezpečiť počítač s pripojením na internet a s tlačiarňou, aby sa predišlo prípadným problémom. Odporúčame klubom pozrieť si video návod na stránke SFZ (www.futbalsfz.sk) v sekcii PROJEKTY v podsekcii ISSF.

8. Žiadame o písomné vyjadrenie hlavného usporiadateľa Antona Kána, 490331 k situácii z 90. minúty v MFS 1. triedy 23. kolo Bacúch – Braväcovo (vniknutie štyroch usporiadateľov na hraciu plochu počas prerušenej hry).

9. ŠTK prijíma podnety a námety od futbalových klubov k tvorbe nového rozpisu súťaží ObFZ.

10. Tabuľka strelcov 1. triedy dospelých po 23. kole: vedie Filip Koctúr (Selce) s 19 gólmi, druhý je Marek Srnka (Braväcovo) so 17 gólmi a tretí v poradí je Ján Kubašiak (Poniky) so 16 gólmi.

Komisia mládeže – predseda Martin Majling

1. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 1. triedy starších žiakov 18. kolo Valaská – Beňuš dňa 8. júna 2014 (nedeľa) o 14,30 hodine na ihrisku vo Valaskej (predzápas dospelých).

2. Finálový turnaj prípraviek sa uskutoční 7.júna.2014 (sobota) na ihrisku v Čiernom Balogu – Medveďove od 14,00 hodiny. Propozície budú zaslané klubom začiatkom budúceho týždňa.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-I-121 Igor Šišiak 1136992 FK Lučatín, za HNS voči delegovaným osobám, podľa článku 48/1,2b DP udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 4 stretnutia nepodmienečne od 28. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-122 Michal Sedliak 1166298 FK Lučatín, za ČK po druhej žltej karte, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 28. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-123 Matej Pleštik 1210110 FK Bacúch, za kopnutie súpera v prerušenej hre, podľa článku 49/1b,2b DP udeľuje DK DO 3 stretnutia nepodmienečne od 28. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-124 Juraj Francisty 1182032 FK Podkonice, za násilné vrazenie do hráča, podľa článku 49/1a,2a DP udeľuje DK DO 2 stretnutia nepodmienečne od 28. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-125 Ján Gajdoš 1151508 FK Hronec, za ČK po druhej žltej karte, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 28. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-126 Ján Francisty 1166885 FK Brusno B, za ČK po druhej žltej karte, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 28. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-127 Tomáš Gregor 1239721 FK Lučatín, za piatu žltú kartu, podľa článku 37/5 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 28. mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-128 Jozef Vozár 1171389 FK Tatran Čierny Balog, za piatu žltú kartu, podľa článku 37/5 DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 28 mája 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

DK odstupuje na vyjadrenie komisii rozhodcov námietku FK Šumiac z MFS 2. triedy skupiny C 24. kolo Dolná Lehota – Šumiac. DK žiada KR o vyjadrenie v lehote do 14 dní.

DK odstupuje na vyjadrenie komisii rozhodcov list FK Lučatín ohľadne vedenia stretnutia MFS 1. triedy 23. kolo Lučatín – Jasenie delegovanými osobami.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať podľa ustanovení tretej časti tretej hlavy DP, okrem 37/3, kde sťažnosť na odvolanie nie je prípustná.

Delegačný list č. 25

I. trieda 25. kolo 8. júna 2014 o 17,00

Podkonice – Hronec (Legíň – Rumanovský, Petrík – Prochádzka)

Nemecká – Osrblie (Štrba – Majer M., Rosenberger)

Poniky – T. Č. Balog (Dírer – Fábry – Uhrín)

Heľpa – Braväcovo (Krupík – Auxt – Sitarčík)

Selce – Staré Hory (Smoleň – Belko – Piar)

Bacúch – Jasenie (Caban – Bošeľa, Mereš – Kotrán)

Valaská – Lučatín (Nemec – Mišány – Pecník)

II. trieda skupina A 26. kolo 8. júna 2014 o 17,00

Riečka – Harmanec (Jastrab – Marček)

Malachov – Králiky (Páleš – Ondrejka)

Horné Pršany – Tajov (Gajdoš – Ivanič)

II. trieda skupina B 26. kolo 8. júna 2014 o 17,00

Dúbravica – Šalková B (Zeman – Kubančík)

Selce B-Baláže – Strelníky 10,30 (Legíň – Gajdoš, Ivanič)

Mičiná – Hiadeľ (Kalina – Hikker)

II. trieda skupina C 26. kolo 8. júna 2014 o 17,00

Beňuš – Pohr. Polhora o 14,00 (Bošeľa – Mereš)

Michalová – Šumiac (Godál – Pančík)

Brusno B – Polomka (Bulla – Sáliš)

Dohrávka:

Brusno B- P. Polhora 13. júna 2014 /piatok/ o 17,30 (Palider – Smoleň)

Tajov – Králiky 21. júna 2014 /sobota/ o 11,00 (Bulla – Rumanovský, Páleš)

Dolná Lehota – Brusno B 6. júna 2014 /piatok/ o 16,00 (Nemec – Kalina, Bulla)

Selce B-Baláže – Dúbravica 21. júna 2014 /sobota/ o 17,00 (Nemec – Kalina, Fábry)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 18. kolo 8. júna 2014 o 15,00

Jasenie – Priechod 10,30 (Štrba)

Heľpa – Šalková (Auxt)

Valaská – Beňuš 14,30 (Mišány)

Stretnutia riadené SsFZ:

III. LSŽ a MŽ 19. kolo 4. júna 2014 o 16,00/18,00

Slovenská Ľupča – Kováčová (Rumanovský)

III. liga dorast skupina JUH 25. kolo 8. júna 2014 o 14,30

Kremnička – Krupina (Rumanovský – Petrík)

IV. liga dorast skupina C 25. kolo 8. júna 2014 o 14,30

Selce – Kováčová (Belko – Smoleň)

Medzibrod – Pliešovce o 12,00 (Palider – Godál)

Regionálna liga žiačok Sever 10. kolo 8. júna 2014 o 09,00

Selce – Beňuš (Gajdoš)