Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Radvani

Za 185-tisíc eur je na predaj tento trojizbový, kompletne zrekonštruovaný byt typu V-NKS, ktorý sa nachádza na 4. poschodí bytového domu. Nehnuteľnosť je situovaná v Radvani v Banskej Bystrici, na ulici Bernoláková. Výmera bytu je 70 m² a v rámci rekonštrukcie v roku 2015 boli vyhotovené nové rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie v celom byte, nové omietky, nainštalované nové dvere ako aj nové okná a nové radiátory. Taktiež boli vyhotovené nové podlahy, vo vstupnej chodbe boli nainštalované vstavané skrine. Mesačná platba do Spoločenstva vlastníkov bytov je vo výške 170 eur, ďalšie užitočné informácie nájdete na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v širšom centre

Pre záujemcov o bývanie v dvojizbovom byte je na predaj tento tehlový byt, nachádzajúci sa na ul. 29. augusta v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť je situovaná na 4. poschodí bytového domu, výmera bytu je 65 m². Byt je po rekonštrukcii (plastové okná, nové elektrické rozvody, podlahy, dlažba, murované jadro, sanita, vstavaná skriňa v chodbe). Jeho súčasťou je chodba, kuchyňa (murovaná špajza), obývacia miestnosť, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC. Cena je 152-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Pre záujemcov o trojizbové bývanie na Fončorde sa pripravuje tento vzdušný byt s balkónom na Internátnej ulici. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu. Jeho celková plocha je 62,5 m². Súčasťou bytu je aj balkón a pivnica v suteréne bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, obývacej izby, dvoch nepriechodných izieb, kúpeľne a samostatnej toalety. Cena je 159-tisíc eur. Nehnuteľnosť prechádza v týchto dňoch kompletnou rekonštrukciou, o ktorej sa môžete dočítať podrobnejšie informácie na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.