V Banskej Bystrici vo vyhľadávanej lokalite na Bernolákovej ulici ponúkame na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt typ V-NKS na 4. poschodí bytového domu. Výmera bytu je 70 m2.

Kompletná rekonštrukcia bytu bola zrealizovaná v roku 2015 kedy boli vyhotovené nové rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie v celom byte, nové omietky, nainštalované nové dvere ako aj nové okná a nové radiátory. Taktiež boli vyhotovené nové podlahy, nová je vaňa, umývadlo ako aj WC misa a vo vstupnej chodbe boli nainštalované vstavané skrine. V kúpeľni, WC a vo vstupnej chodbe boli vyhotovené stropné podhľady s osadenými bodovými svietidlami. Taktiež bola novovyhotovená kuchynská linka v ktorej je osadené silgranitové umývadlo s pákovou vodovodnou batériou, sklokeramická platňa, teplovzdušná rúra, mikrovlná rúra, práčka ale aj zabudovaná umývačka riadu. Plyn je v byte odpojený ale je ho možné znova pripojiť.

Bytový dom v ktorom sa predávaný byt nachádza má vymenené rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie, rozvody vykurovania ako aj rozvod plynu. Bytový dom je zo všetkých strán zateplený. Rozvody médií ako aj zateplenie domu boli vyhotovené v roku 2022.

Mesačná platba do Spoločenstva vlastníkov bytov je vo výške 170 EUR.

Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na Bernolákovej ulici na sídlisku Radvaň ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality na bývanie v Banskej Bystrici.
V blízkosti sú trolejbusové a autobusové zastávky v oboch smeroch, základná škola na Radvanskej ulici, materská škôlka aj detské jasle. V blízkosti sú taktiež nákupné možnosti (hypermarket Tesco, COOP Jednota ale aj zdravotné stredisko Novamed, pošta a podobne.

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku prípadne si kliknite na našu stránku maxiss.sk kde môžete vidieť ďalšie nehnuteľnosti ktoré máme v ponuke.

Kontakt

Meno: Koloman Kovalík
Telefón: 0905 613 160
Cena: 185 000 €