Novostavba Skuteckého priniesla do Banskej Bystrice nové možnosti bývania priamo v centre. Jej byty sú lákadlom najmä pre mladé páry a rodiny s deťmi, ktorým bývanie v centre prináša komfort v podobe dostupnosti služieb a pracovných príležitostí. V obytnom dome celkovo vzniklo až 74 nových bytov a medzi nimi aj lukratívny 4-izbový byt, ktorý láka luxusom a dokonalým výhľadom na mesto! Čo všetko ponúka?

Len prednedávnom vyrástla v centre Banskej Bystrice celkom nová budova. Tunajšie bývanie je pritom zaujímavé najmä pre mladé páry a rodiny s deťmi, ktoré láka predstava o rôznorodom a komfortnom bývaní. Výhodou novostavby je totiž fakt, že aj keď bývate v absolútnom centre mesta, neobmedzuje vás tu žiadny ruch. Bývanie je situované v tichej, pokojnej lokalite, ktorá vám ako bonus poskytuje aj možnosť v priebehu niekoľkých minút utiecť do dokonalého ticha prírody.

Klenot novostavby

V obytnom dome Skuteckého celkovo vzniklo až 74 nových 1-izbových až 4-izbových bytov. Jedným z nich je aj lukratívny 4-izbový byt, ktorý je ukážkou absolútnej dokonalosti. Nachádza sa na najvyššom podlaží a okrem luxusu a detailného prevedenia poskytuje aj neodolateľný výhľad na priame centrum Banskej Bystrice. Ide o byt, ktorý nie je len bytom. Je to miesto, kde sa spojila kvalita, nadčasový dizajn a precíznosť, a ktoré vo vás už na prvý pohľad vzbudí dojem vysnívaného domova!

Dizajnérsky skvost

Za svoj dokonalý vzhľad a fantastické prevedenie vďačí lukratívny 4-izbový byt najmä dôkladnej práci interiérových dizajnérov z PJURE studio, ktorí z neho stvorili hotové dizajnérske dielo. Vniesli doň čisté a funkčné riešenia s dôvtipom, vytvorili nadčasový dizajn, ktorý nepodlieha aktuálnym trendom a použili skutočné materiály, ktoré mu dodávajú pravú autentickosť.

Dôraz na kvalitu a luxus

Dizajnérske prevedenie bytu dopĺňa aj jeho celkové vybavenie, ktoré je dokonalou ukážkou kvality a luxusu. Okrem najvyššej rady spotrebičov tu na vás čakajú aj skvosty ako vaňa z tvrdeného liateho kameňa či relaxačná sedacia súprava. Mimoriadne nadčasovým prvkom je drevená dubová podlaha, ktorá sa tiahne celým priestorom. Absolútnou dominantou bytu je 3-zónová vinotéka.

Súčasťou bytu sú však aj vychytávky ako klimatizácia či chladnička s drvičom ľadu, ktoré počas horúcich letných dní nepochybne využijete. Tiež tu nájdete biokrb, ktorý zase oceníte počas dlhých zimných večerov. Za zmienku iste stojí aj na mieru vyrobený nábytok či luxusná záhradná sedacia súprava z teakového dreva, vďaka ktorej si budete môcť užívať výhľad na mesto priamo z pohodlia domova.

Metráž a parkovanie

Odhliadnuc od dizajnérskeho prevedenia, má tento byt aj množstvo praktických výhod. Jednou z nich sú veľkorysé metre štvorcové, ktoré navyše dopĺňa aj priestranná terasa s dokonalým výhľadom na mesto, rovnako ako aj možnosť parkovať priamo v podzemnej garáži. Problémov s parkovaním sa tak rozhodne nemusíte báť, a namiesto toho si, naopak, môžete užívať ničím nerušené bývanie presne podľa svojich predstáv. Pre ešte lepšiu predstavu si pozrite virtuálnu prehliadku:V prípade, že Vás nehnuteľnosť zaujala ozvite sa na telefónne číslo 0917 369 986 alebo mailom na launerova@beevam.sk.

Viac informácií a celý inzerát na nehnuteľnosť na Skuteckého ulici v Banskej Bystrici nájdete TU.

Fotogalériu bytu nájdete v samostatnom článku…

Ak Vás zaujala aj virtuálna prehliadka k nehnuteľnosti, pozrite si aj ďalšie projekty, ktoré zhotovila realitná kancelária Beevam. Beevam je odborníkom na realitný marketing. Na rozdiel od bežných realitných kancelárií disponuje tímom odborníkov na médiá a propagáciu v online priestore. Každá nehnuteľnosť tak dostáva plnú mediálnu podporu. Jej predaj sprevádza marketingová kampaň na sociálnych sieťach a v regionálnych médiách.

Kontakt

Meno: BEEVAM, s.r.o.
Telefón: 0917369986
Cena: Cena dohodou