Quantcast

Futbal - TJ Tatran Harmanec vs. TJ Družstevník Mièiná - 22.03.2015 - HarmanecJarná časť v nižších futbalových súťažiach sa rozbehla a i posledný marcový víkend prinesie viacero zaujímavých meraní síl tímov z nášho regiónu.

Na stránkach portálu BBonline.sk nechýba ani tentokrát pravidelný piatkový sumár zápasov, ktoré sú naplánované v najbližších dňoch. Najvyššia súťaž má síce reprezentačnú prestávku, no v tých nižších je pripravených viacero lákavých zápasov, vrátane posledného kola základnej časti druhej najvyššej súťaže.  V závere prehľadu nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga

Reprezentačná prestávka.

DOXXbet liga – západ – 22. kolo

sobota 28.03.2015 o 15.00 h Nové Mesto nad Váhom – FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa)

DOXXbet liga – východ – 22. kolo

sobota 28.03.2015 o 15.00 h MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Lokomotíva Zvolen

III. liga – 17. kolo

sobota 28.03.2015 o 15.00 h FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) – FK Rakytovce
sobota 28.03.2015 o 15.00 h FK LAFC Lučenec – MFK Žarnovica
sobota 28.03.2015 o 15.00 h MŠK Fomat Martin – FO Kinex Bytča
sobota 28.03.2015 o 15.00 h ŠKM Liptovský Hrádok – ŠK Javorník Makov
nedeľa 29.03.2015 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – OFK Teplička nad Váhom
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Baník Kalinovo – MFK Nová Baňa
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – MŠK Námestovo

IV. liga – juh – 15. kolo

nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FTC Fiľakovo – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h ŠK Vinica – MFK Detva
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h JUPIE Podlavice Badín – MFK Spartak Hriňová
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Jednota Málinec – FK Slovenské Ďarmoty
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FC Slovan Divín – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FK CSM Tisovec – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h MFK Revúca – TJ Sklotatran Poltár

V. liga – skupina C – 15. kolo

sobota 28.03.2015 o 15.00 h TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Voznica
sobota 28.03.2015 o 15.00 h TJ Sokol Medzibrod – OFK 1950 Priechod
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h OŠK Lieskovec – ŠK Partizán Čierny Balog
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h ŠK Sásová – OFK Slovenská Ľupča
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h ŠK Hrochoť – FK Šalková
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Sokol Repište – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FK 09 Bacúch – JUPIE Podlavice Badín (B)

I. trieda – 15. kolo

nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FK SOKOL Nemecká – TJ ŠK Hronec
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h OFK Slovan Valaská – TJ – Družstevník Strelníky
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Mladosť Lučatín – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h ŠK Selce (A) – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FK Podkonice – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FK Sokol Braväcovo – TJ Partizán Osrblie
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Tatran Čierny Balog – FK 1928 Jasenie

II. trieda skupina A – 17. kolo

sobota 28.03.2015 o 15.00 h FK Šalková (B) – TJ Iskra Horné Pršany
nedeľa 29.03.2015 o 10.30 h ŠKM SAVON Banská Bystrica – TJ Partizán Hiadeľ
nedeľa 29.03.2015 o 10.30 h ŠK Selce (B) – TJ Tatran Harmanec
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Slovan Malachov – TJ Družstevník Dúbravica
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h TJ Družstevník Mičiná – TJ Slovan Tajov
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h ŠK Zornička Riečka – ŠK Sokol FO Staré Hory
nedeľa 29.03.2015 o 15.00 h FK – Baník Ľubietová – FK Králiky

II. trieda skupina B

Desiate kolo je naplánované až na 5. apríla 2015.

Tip: Aktuálne tabuľky súťaží a výsledky posledného kola
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…