Quantcast

Úradná správa č. 34, v Banskej Bystrici, 20. 3. 2015

Správy zo sekretariátu

Oblastný futbalový zväz aj touto cestou vyslovuje poďakovanie funkcionárom ŽP Šport Podbrezová a pracovníkom Správy športových a telovýchovných zariadení v Banskej Bystrici za ich ochotu a ústretovosť pri organizovaní zimného futbalového turnaja dospelých ako aj za ich pochopenie a poskytnutie svojich hracích plôch pre účely futbalového zväzu.

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

Upozorňujeme futbalové kluby 2. triedy skupiny A, že futbalový klub Iskra Horné Pršany bude mať počnúc jarnou časťou šatne pre domáce aj hosťujúce družstvo zriadené v kultúrnom dome v obci.

Finálová skupina o „Pohár predsedu ObFZ Banská Bystrica“ 15. marca 2015.

Výsledky: Šalková – Nemecká 6 : 0, Bacúch – Braväcovo 3 :2 , stretnutie o 3. miesto Braväcovo – Nemecká 3 :2, finále Šalková – Bacúch 4 : 0.

Víťazom zimného turnaja sa stal FK Šalková. Na druhom mieste sa umiestnil FK 09 Bacúch a tretie miesto získali futbalisti FK Sokol Braväcovo. Ocenení boli i najlepší strelec finálového turnaja Martin ŠTULAJTER (Šalková), ktorý vsietil 4 góly, najlepší brankár turnaja Daniel VERNARSKÝ (FK (Šalková) a najlepší hráč finálového turnaja Matej BALIAK (Braväcovo).

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

Prerušené tresty počas zimnej prestávky v súťažnom ročníku 2014/2015:

Pavel Chamko 1238434 FK Braväcovo 1 stretnutia nepodmienečne,

Ján Nesteš 1140917 FK Dúbravica 6 stretnutí nepodmienečne,

Ján Nesteš 1140917 FK Dúbravica pozastavenie výkonu činnosti kapitána mužstva na 3 mesiace v období od 19. marca 2015 do 19. júna 2015,

Karol Rakyta 1197290 FK Selce 1 stretnutie nepodmienečne,

Peter Piliar 1180295 FK Jasenie 6 stretnutí nepodmienečne,

Peter Jendrál, 691208 FK Hronec – vedúci mužstva OPRAVA 1 stretnutie nepodmienečne (DK nemala započítané dohrávané stretnutie v Podkoniciach zo dňa 2. novembra 2014, nakoľko už jesenná časť skončila a zasadnutie DK už nebolo),

Marek Žabka 1229439 FK Tajov 2 stretnutia nepodmienečne,

František Komora 700510 FK Jasenie – asistent trénera 3 stretnutia nepodmienečne,

Juraj Demeter 621004 FK Jasenie – asistent trénera 4 stretnutia nepodmienečne,

Martin Oravec 1154233 FK Brusno B DO 7 mesiacov nepodmienečne od 27. augusta 2014 do 26. marca 2015.

Všetky prerušené tresty platia s účinnosťou od 19. marca 2015 s výnimkou trestu Martina Oravca, ktorý sa počas zimnej prestávky neprerušoval.

V prípade odloženia prvých kôl futbalových stretnutí účinnosť trestu platí dňom odohrania prvého majstrovského súťažného stretnutia.

Odvolanie proti rozhodnutiu DK (okrem rozhodnutí podľa článku 37/3,5 alebo 8 DP) sa podáva na disciplinárnu komisiu ObFZ v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (článok 84 odstavec 1 DP).

Delegačný list č. 15

Delegačný list č. 15

I. trieda 15. kolo 29. 3. 2015 o 15,00

Nemecká – Hronec (Sališ – Dírer– Kosec)

Valaská – Strelníky (Dorčiak – Krupík – Sitarčík)

Lučatín – Brusno B (Bulla – Mereš, Godál – Kotrán)

Selce – Poniky (Rumanovský – Majer I. – Piar)

Podkonice – Jakub (Kubančík – Gajdoš – Mišány)

Braväcovo – Osrblie (Majer M. – Bošeľa – Kratochvíla)

T. Č. Balog – Jasenie (Auxt – Mikloš – Prochádzka)

II. trieda skupina A 15. kolo 29. 3. 2015 o 15,00

Malachov – Dúbravica (Kalina – Slabej – Uhrín)

Savon BB – Hiadeľ NE 10,30 (Ivanič A. – Ivanič P., Kalina)

Šalková B – H. Pršany SO (Krupík – Lakomčík, Páleš)

Selce B-Baláže – Harmanec NE 10,30 (Páleš – Gajdoš, Majer F.)

Mičiná – Tajov (Páleš – Ondrejka – Pecník)

Riečka – St. Hory (Hikker – Kováč)

Ľubietová – Králiky (Marček J. – Majer F.)

Stretnutia riadené SsFZ:

III. liga dorast skupina JUH 15. kolo 29. 3. 2015 o 12,30

T. Č. Balog – Bacúch (Mikloš – Auxt)