Quantcast

Úradná správa č. 35, v Banskej Bystrici, 27. 3. 2015

Správy zo sekretariátu

  1. Oznamujeme futbalovým klubom, že počnúc jarnou časťou súťažného ročníka došlo v ŠK Hronec ku zmene vo vedení futbalového klubu. Novým predsedom sa stal Ivan GROMUS, bytom Mlynská 367, 976 45 Hronec, mobil: 0914 245 772, e – mail: ivangromusovic@zoznam.sk. Manažérom FK je Jozef KOVÁČIK, mobil: 0902 524 414.
  2. Futbalové kluby prvej triedy, ktoré nemajú žiadne aktívne mládežnícke družstvo a ešte nezaplatili poplatok vo výške 60 €, ktorý schválila Konferencia ObFZ dňa 4. júla 2014, budú ho mať zaradený do marcovej mesačnej zbernej faktúry. Sú to futbalové kluby: Jakub, Lučatín a Podkonice.

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

  • ŠTK revokuje svoje rozhodnutie (ÚS č.7 bod 8), po skončení sezóny neodpočíta mužstvám 3 body a odstupuje kluby Hronec, Staré Hory, Sihla na DK.
  • Oznamuje FK II. triedy skupiny B, že TJ Slovan Beňuš odohrá svoje domáce MFS v sobotu UHČ + 30 minút (príklad: ak je ÚHČ 15:00, začiatok MFS bude 15:30)
  • Nariaďuje odohrať MFS 13.kola I. triedy Osrblie – Jasenie dňa 5.2015 v ÚHČ
  • Upozorňuje FK Sokol Nemecká, ŠK Sokol Jakub na povinnosť vyhotovenia videozáznamu z MFS, uviesť meno videotechnika v zápise o stretnutí.
  • Z dôvodu nedostatku rozhodcov nariaďuje odohrať MFS (zmeny oproti RS):

I. trieda 16. kolo

Jakub – Selce 4. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

II. trieda skupina A 18. kolo

Králiky – Riečka 4. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

Tajov – Selce B-Baláže 4. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

Hiadeľ – Malachov 4. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

I. trieda 17. kolo

Strelníky – Hronec 11. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

Podkonice – Jasenie 11. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

Braväcovo – Tatran Čierny Balog 11. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

II. trieda skupina B 11.kolo

Sihla – Heľpa 11. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

Polomka – Pohronská Polhora 11. 4. 2015 (sobota) ÚHČ

Komisia mládeže – predseda Martin Majling

  1. Prosím futbalové kluby, ktoré disponujú mládežníckymi družstvami, aby do 10.04.2015 oznámili na mailovú adresu majling.obfzbb@gmail.com, ktoré družstvá plánujú prihlásiť v nasledujúcom ročníku do mládežníckych kategórii a do akých súťaží. Informácia dôležitá ohľadne prvého pracovného stretnutia konaného koncom apríla k súťažiam mládeží organizovaných ObFZ.
  2. KM prerozdeľuje vyzbierané príspevky na pokutách a príspevku od rozhodcov nasledovne: 20,- € za každé družstvo hrajúce v súťažiach ObFZ a 20,- € pre kluby, ktorých družstvá sa zúčastnili najviac halových turnajov organizovaných ObFZ (Ľubietová, Poniky, Slovenská Ľupča, Brusno, Valaská, Jasenie, FŠMH Jupie, Č. Balog a Braväcovo).
  3. KM stanovuje odohrať začiatok súťaží mládeže na:
    – starší žiaci 5.4.2015 – Jasenie – Hrochoť (13,30), Sásová –Šalková (10,30), Priechod –Valaská (13,30).

– mladší žiaci 10.4. – 12.4. – Ľubietová – Nemecká a Poniky – Jupie, Savon voľno. Zápasy prosím odohrať v dňoch piatok až nedeľa po dohode klubov, výsledok nahlásiť do nasledujúcej stredy.

– prípravky – prvý turnaj 11.4. alebo 12.4., Banskobystrická aj Breznianska skupina nahlasovať výsledky do stredy po víkende, počas ktorého sa odohral turnaj.

  1. KM ďakuje rozhodcom a delegátom ObFZ za podporu mládeže čiastkou 400,- €.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-I-86 Dávid Snopko 1252897 FK Horné Pršany, podľa článku 46/1a DP udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 1 stretnutie nepodmienečne od 25. marca 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-87 Ján Gajdoš 1273792 FK Selce, podľa článku 46/1a DP udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 25. marca 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-88 Ivan Čutka 1166012 FK Osrblie, podľa článku 47/1b DP udeľuje DK DO 4 stretnutia nepodmienečne od 25. marca 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-89 Michal Kováčik 1126906 FK Tatran Čierny Balog, podľa článku 37/5 udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 25. marca 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-90 Peter Uriaš 1198104 FK Hronec, podľa článku 37/5 udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 25. marca 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

Odvolanie proti rozhodnutiu DK (okrem rozhodnutí podľa článku 37/3,5 alebo 8 DP) sa podáva na disciplinárnu komisiu ObFZ v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (článok 84 odstavec 1 DP).

Komisia rozhodcov – predseda Jozef Medveď

Náhradný seminár R a DZ ObFZ Banská Bystrica sa uskutoční dňa 8. apríla 2015 (streda) od 15,30 v malej zasadačke v priestoroch ObFZ. Zúčastnia sa ho všetci, ktorí sa nezúčastnili pôvodného seminára dňa 7. marca 2015.

Školenie nových záujemcov o funkciu rozhodcu sa uskutoční dňa 8. apríla 2015 od 08,00 do 15,00 hod. v priestoroch malej zasadačky ObFZ.

Delegačný list č. 16

Keďže pondelok 6. apríla je štátnym sviatkom žiadame všetkých rozhodcov a delegátov zväzu, aby svoje zápisy o stretnutí z veľkonočného kola zaslali hneď v utorok do 12,00 hodiny prvou triedou, tak aby nasledujúci deň boli už k dispozícii odborným komisiám na prerokovanie.

PROGRAM ZRUŠENÝ PRE NEPRIAZNIVÉ POČASIE!!!

I. trieda 16. kolo 5. 4. 2015 o 15,30

Hronec – T. Č. Balog (Bošeľa – Kubančík, Páleš – Pecník)

Jasenie – Braväcovo (Sáliš – Mereš, Kalina – Uhrín)

Osrblie – Podkonice SO (Majer I. – Majer F, Kalina – Sitarčík)

Jakub – Selce SO (Majer M. – Legíň, Gajdoš – Kratochvíla)

Poniky – Lučatín (Gajdoš – Majer F., Majer I. – Prochádzka)

Brusno B – Valaská SO (Rumanovský – Bulla, Páleš – Mišány)

Strelníky – Nemecká (Bulla – Rumanovský, Majer M. – Kosec)

II. trieda skupina A 18. kolo 5. 4. 2015 o 15,30

Hronsek – Ľubietová (Hikker – Kováč)

Králiky – Riečka SO (Marček – Slabej)

Staré Hory – Mičiná (Marček – Lakomčík)

Tajov – Selce B-Baláže SO (Hikker – Kováč)

Harmanec – Šalková B (Ivanič A. – Ivanič P.)

Horné Pršany – Savon BB (Slabej – Ondrejka)

Hiadeľ – Malachov SO (Kubančík – Sáliš)

II. trieda skupina B 10. kolo 5. 4. 2015 o 15,30

Pohr. Polhora – Dolná Lehota (Auxt – Spáč)

Beňuš – Polomka SO 16,00 (Krupík – Godál)

Sihla – Michalová (Dorčiak – Godál)

Pohorelá – Heľpa SO (Auxt – Mereš)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 10. kolo 5. 4. 2015

Jasenie – Hrochoť 13,30 (Kalina)

Sásová – Šalková 10,30 (Kováč)

Priechod – Valaská 13,30 (Gajdoš)

Stretnutia riadené SsFZ:

IV. liga dorast skupina D 16. kolo 4. 4. 2015 o 15,30

Heľpa – Balog nad Ipľom (Dorčiak – Bošeľa)

III. liga SŽ a MŽ skupina C 16. kolo 4. 4. 2015 o 10,00/12,00

Partizán Čierny Balog – Brusno (Gemzický)

Slovenská Ľupča – Kováčová o 11,30 (Bulla)

I. LMŽ U-13, U-12 18. kolo 2. 4. 2015/ štvrtok/ o 14,00/15.30

Jupie BB – Ružomberok (Majer I. – Rumanovský)

Podbrezová – Žilina (Gemzický – Mikloš)

Zmena v obsadení v DL č.15:

Nemecká – Hronec (Mereš za Dírera).