Quantcast

futbal dedina tajov 2014V našom prehľade vám aj tento piatok prinášame zoznam zápasov tímov z nášho regiónu, ktoré sú naplánované počas nasledujúcich dní. A to od najvyšších súťaží až po druhú triedu.

Vo Fortuna lige síce prebieha reprezentačná prestávka, no vo všetkých ostatných nižších súťažiach sú v sobotu i nedeľu naplánované zápasy ďalšieho kola. V závere prehľadu nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

DOXXbet liga – západ – 11. kolo

nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa) – FC ŠTK 1914 Šamorín

DOXXbet liga – východ – 11. kolo

nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h SLAVOJ Trebišov – MFK Lokomotíva Zvolen

III. liga – 11. kolo

sobota 11.10.2014 o 14.30 h MŠK Fomat Martin – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
sobota 11.10.2014 o 14.30 h FK LAFC Lučenec – TJ ŠK Kremnička
sobota 11.10.2014 o 14.30 h FK POHRONIE B (Žiar n. Hronom) – FK-34 Brusno-Ondrej
sobota 11.10.2014 o 14.30 h MŠK Námestovo – OFK Teplička nad Váhom
nedeľa 12.10.2014 o 10.30 h FO Kinex Bytča – ŠK Javorník Makov
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h TJ Baník Kalinovo – FK Rakytovce
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h MFK Žarnovica – ŠKM Liptovský Hrádok
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h MFK Nová Baňa – FK Čadca

IV. liga – juh – 11. kolo

nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h JUPIE A (Badín) – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h ŠK Vinica – TJ Jednota Málinec
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h FTC Fiľakovo – FC Slovan Divín
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h MFK Detva – FK CSM Tisovec
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h MFK Spartak Hriňová – MFK Revúca
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h FK Slovenské Ďarmoty – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h MFK Lokomotíva Zvolen (B) – ŽP Šport Podbrezová (B)

V. liga – skupina C – 11. kolo

nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h ŠK Sásová – JUPIE B (Podlavice)
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h OŠK Lieskovec – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h TJ Sokol Medzibrod – FK 09 Bacúch
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h ŠK Partizán Čierny Balog – ŠK Hrochoť
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h OFK Slovenská Ľupča – TJ Sokol Repište
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h ŠK Voznica – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h OFK 1950 Priechod – FK Šalková

I. trieda – 11. kolo

sobota 11.10.2014 o 14.30 h Brusno B – Tatran Čierny Balog
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Lučatín – Hronec
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Valaská – Selce
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Nemecká – Podkonice
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Strelníky – Braväcovo
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Poniky – Jasenie
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Jakub – Osrblie

II. trieda skupina A – 11. kolo

sobota 11.10.2014 o 14.30 h Šalková B – Hronsek
nedeľa 12.10.2014 o 10.30 h ŠKM Savon BB – Selce B-Baláže
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Malachov – Mičiná
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Dúbravica – Ľubietová
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Hiadeľ – Králiky
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Horné Pršany – Staré Hory
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Harmanec – Tajov

II. trieda skupina B – 9. kolo

sobota 11.10.2014 o 14.30 h Pohorelá – Michalová
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Sihla – Polomka
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Beňuš – Dolná Lehota
nedeľa 12.10.2014 o 14.30 h Pohronská Polhora – Šumiac

Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky… (pred dohrávkami v strede týždňa)
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…