Quantcast

Úradná správa č. 13, v Banskej Bystrici, 3. 10. 2014

Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko

1.) ŠTK súhlasí po vzájomnej dohode odohrať MFS 1. triedy 12. kolo Jasenie – Jakub dňa 18. októbra 2014 (sobota) o 15,00 hodine na ihrisku v Jasení.

2.) Dôrazne upozorňujeme FK Pohronská Polhora na vypisovanie elektronického zápisu pod následkom disciplinárnych opatrení.

3.) Obojstrannú námietku kapitánov v MFS 2. triedy skupiny B 7. kolo Sihla – Šumiac voči rozhodnutiu rozhodcu Kubančíka postupujeme na doriešenie na KR.

4.) Rozhodca je povinný povoliť štart hráčovi, ktorý z dôvodu nedodania plastového RP z výroby alebo straty nemá RP, ale je overiteľný cez ISSF. FK predloží rozhodcovi doklad žiadosti o vyhotovenie RP a hráč doklad totožnosti. R stretnutia je povinný túto skutočnosť aj s dôvodom uviesť v zápise o stretnutí.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-I-49 Juraj Moravčík 1165695 FK Staré Hory, podľa článku 37/3 DP (ČK po druhej ŽK) udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 1 stretnutie nepodmienečne od 25. septembra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-50 Jakub Snopko 1252898 FK Horné Pršany, podľa článku 46/1a,c DP (zmarenie vyloženej gólovej príležitosti) udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 1. októbra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-51 Matúš Malček 1171473 FK Jasenie, podľa článku 37/5 DP (5 ŽK) udeľuje DK DO 1 stretnutie nepodmienečne od 1. októbra 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-I-52 Na návrh KR Peter Mereš 1246268 rozhodca, podľa článku 62 DP (nedostavenie sa delegovanej osoby na stretnutie bez ospravedlnenia) udeľuje DK DO 15 €. Pokuta bude uhradená zo septembrovej výplaty v termíne do 15. októbra 2014.

D-I-53 Na návrh KR Ján Spáč 1272900 rozhodca, podľa článku 62 DP (nedostavenie sa delegovanej osoby na stretnutie bez ospravedlnenia) udeľuje DK DO 15 €. Pokuta bude uhradená zo septembrovej výplaty v termíne do 15. októbra 2014.

Zmena trestu:

D-I-54 Patrik Daubner 1225063 FK Harmanec, zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený podľa článku 41 DP na 1 stretnutie podmienečne s účinnosťou do 31. mája 2015. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

D-II-9 DK podľa článku 10/1 DP upozorňuje FK Sihla na porušenie Rozpisu MFS – technické zásady, písmeno f (označenie usporiadateľskej služby) v MFS 7. kola 2. triedy skupiny B Sihla – Šumiac s tým, že ak by sa podobná situácia opakovala, bude priestupok posudzovaný v zmysle DP sankciou.

D-II-10 DK trestá FK Priechod starších žiakov podľa článku 59 DP pokutou 15 € za nenastúpenie družstva starších žiakov v MFS 1. triedy 4. kolo Hrochoť – Priechod dňa 21. septembra 2014. Pokuta bola zahrnutá do MZF.

Proti rozhodnutiu DK je možné podať odvolanie do 7 dní od uverejnenia v úradnej správe ObFZ resp. v systéme ISSF za podmienok, uvedených v článku 80 až 85 DP. Proti rozhodnutiu podľa článku odstavec 3, 5 a 8 odvolanie nie je prípustné.

Delegačný list č. 11

I. trieda 11. kolo 12. 10. 2014 o 14,30

Lučatín – Hronec (Dorčiak – Páleš – Sitarčík)

Valaská – Selce (Dírer – Sáliš, Slabej – Piar)

Nemecká – Podkonice (Kubančík – Petrík – Prochádzka)

Strelníky – Braväcovo (Majer M. – Mišány, Vozár – Pecník)

Brusno B – T. Č. Balog SO (Rumanovský – Marček J., Fábry – Kosec)

Poniky – Jasenie (Bulla – Majer I. – Uhrín)

Jakub – Osrblie (Gajdoš – Majer F. – Kotrán)

II. trieda skupina A 11. kolo 12. 10. 2014 o 14,30

Šalková B – Hronsek SO (Bulla – Páleš, Vozár)

ŠKM Savon BB – Selce B-Baláže 10,30 (Vozár – Lakomčík, Marček T.)

Malachov – Mičiná (Fábry – Hikker)

Dúbravica – Ľubietová (Kalina – Ondrejka)

Hiadeľ – Králiky (Zeman – Lakomčík)

Horné Pršany – Staré Hory (Marček T. – Ivanič A.)

Harmanec – Tajov (Rumanovský – Polievka)

II. trieda skupina B 9. kolo 12. 10. 2014 o 14,30

Pohorelá – Michalová SO (Krupík – Mereš, Spáč)

Sihla – Polomka (Auxt – Pančík)

Beňuš – Dolná Lehota (Dorčiak – Mereš)

Pohr. Polhora – Šumiac (Krupík – Spáč)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 7. kolo 12. 10. 2014

Valaská – Sásová 11,30 (Slabej)

Šalková – Hrochoť SO 12,30 (Páleš)

Priechod – Jasenie 12,30 (Gajdoš)

Stretnutia riadené SsFZ:

III. LSŽ a MŽ skupina C 11.kolo 11. 10. 2014 o 10,00/12,00

Brusno – Sliač (Petrík)

Partizán Čierny Balog – Tisovec (Dorčiak)

IV . liga dorast skupina JUH 7. kolo 11. 10. 2014 o 12,00

Medzibrod – Bzovík (Gajdoš – Majer I.)