Quantcast

BBO_0633Aj posledný aprílový víkend prinesie na futbalové trávniky v našom regióne množstvo zaujímavých zápasov, a tak vám v pravidelnom prehľade prinášame sumár plánovaných stretnutí tímov z nášho regiónu.

Kedysi veľké stredoslovenské derby, dnes zápas posledného tímu tabuľky s jedným z ašpirantov na titul. Po utorňajšom pohárovom zápase s Trenčínom, čaká zverencov Štefana Rusnáka ďalší náročný súper. V piatok večer od 19-tej privítajú červeno-bieli na Štiavničkách svojho večného rivala zo Žiliny. Množstvo zaujímavých duelov ale prinášajú aj nižšie súťaže. V závere prehľadu nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 27. kolo

piatok 24.04.2015 o 19.00 h FK Dukla Banská Bystrica – MŠK Žilina
nedeľa 26.04.2015 o 19.00 h FC Spartak Trnava – ŽP Šport Podbrezová

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o postup – 4. kolo

sobota 25.04.2015 o 16.00 h MFK Lokomotíva Zvolen – MŠK Žilina (B)

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o zotrvanie – západ – 4. kolo

nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h FK Pohronie A (Dolná Ždaňa) – FC ŠTK 1914 Šamorín

III. liga – 20. kolo

sobota 25.04.2015 o 16.00 h FK Pohronie B (Žiar nad Hronom) – MŠK Námestovo
sobota 25.04.2015 o 16.00 h FK LAFC Lučenec – OFK Teplička nad Váhom
sobota 25.04.2015 o 16.00 h MŠK Fomat Martin – FK Čadca
nedeľa 26.04.2015 o 10.30 h FO Kinex Bytča – FK Rakytovce
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h MFK Žarnovica – MFK Nová Baňa
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Baník Kalinovo – ŠK Javorník Makov
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – ŠKM Liptovský Hrádok
TJ ŠK Kremnička má voľno

IV. liga – juh – 19. kolo

sobota 25.04.2015 o 16.30 h ŠK Vinica – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h MFK Spartak Hriňová – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h MFK Detva – FK Slovenské Ďarmoty
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h FTC Fiľakovo – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h JUPIE Podlavice Badín (Badín) – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Jednota Málinec – MFK Revúca
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h FC Slovan Divín – FK CSM Tisovec

V. liga – skupina C – 19. kolo

sobota 25.04.2015 o 16.00 h TJ Tatran VLM Pliešovce – TJ Sokol Repište
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h OFK Slovenská Ľupča – JUPIE Podlavice Badín (B)
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – ŠK Voznica
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h FK 09 Bacúch – OFK 1950 Priechod
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h OŠK Lieskovec – FK Šalková
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h ŠK Sásová – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Sokol Medzibrod – ŠK Hrochoť

I. trieda – 19. kolo

sobota 25.04.2015 o 16.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – TJ ŠK Hronec
sobota 25.04.2015 o 16.00 h FK SOKOL Nemecká – TJ ŠK Sokol Jakub
sobota 25.04.2015 o 16.00 h TJ Mladosť Lučatín – FK 1928 Jasenie
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ – Družstevník Strelníky – ŠK OPL Poniky
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h OFK Slovan Valaská – TJ Partizán Osrblie
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h ŠK Selce (A) – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h FK Podkonice – FK Sokol Braväcovo

II. trieda skupina A – 21. kolo

nedeľa 26.04.2015 o 10.30 h ŠKM SAVON Banská Bystrica – ŠK Sokol FO Staré Hory
nedeľa 26.04.2015 o 10.30 h ŠK Selce (B) – FK – Baník Ľubietová
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Partizán Hiadeľ – TJ Hronsek
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Družstevník Dúbravica – TJ Iskra Horné Pršany
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Slovan Malachov – TJ Slovan Tajov
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Družstevník Mičiná – ŠK Zornička Riečka
Zápas FK Šalková (B) – FK Králiky sa odohrá v náhradnom termíne 20. mája o 18.00 h.
TJ Tatran Harmanec má voľno

II. trieda skupina B – 13. kolo

sobota 25.04.2015 o 16.00 h TJ Mladosť Pohorelá – TJ Slovan Beňuš
sobota 25.04.2015 o 16.00 h TJ Slovan Michalová – TJ Družstevník Šumiac
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h ŠK Heľpa – TJ Slovan Pohronská Polhora
nedeľa 26.04.2015 o 16.00 h TJ Tatran Polomka – TJ Partizán Dolná Lehota
ŠFK Sihla má voľno.

Tip: Aktuálne tabuľky súťaží a výsledky posledného kola
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…