Aké bolo leto 2011 v Banskej Bystrici? Nepochybne prinieslo do mesta pod Urpínom množstvo kultúry, umenia a zábavy. Boli sme tiež svedkami viacerých zmien v športovej oblasti, no a v neposlednom rade sa s nami „vyhralo“ počasie. Počas uplynulých dvoch mesiacov sme vám priniesli vyše 30 fotogalérií, z ktorých vám prinášame výber. Dnes si priblížime skromnejší mesiac júl, zajtra predpoludním aj kultúrne bohatý august..

Júl objektívom fotografa: 

Jedno z najväčších svetových podujatí prezentujúcich hip hopový tanec, hudbu a celý životný štýl mladých, už po druhýkrát zavítalo do Banskej Bystrici (Outbreak Europe 2011 / 3. júl)

Celkovo 125 traceurov nielen zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín, sa zišlo v našom meste, aby ukázali niečo zo svojho parkourového umenia  (Parkour Meeting Banská Bystrica / 11. júl)

Partia okolo Vlada Ivana združená v OZ New Faces zorganizovala podujatie plné adrenalínu. (Adrenaline Day / 13. júl)

Desiatky detí aj tento rok zasadli do vysokoškolských ául (Detská univerzita UMB 2011 / 15. júl)

Banskobystrickí futbalisti vstúpili do novej sezóny aj so staronovou posilou Marekom Bažíkom (Dukla Banská Bystrica v prvý zápas sezóny na Nitru nestačila / 16. júl)

Na lavičke Baranov bude pri Stašovi a Országhovi stáť Fín Suhonen (Baranov bude trénovať tiež Fín Suhonen / 26. júl)

Banskobystrická diecéza prišla o svojho biskupa – Mons. Rudolf Baláž zomrel nečakane na následky krvnej embólie. (Opustil nás biskup Baláž / 27. júla)

V jednom z našich najčítanejších článkov za júl sme informovali o netradičnom „vozidle“ na banskobystrických cestách (Mig-29 a jeho cesta / 30. júl)

V sobotu 30. júla vykročili na spoločnú cestu životom Michal Handzuš a Zuzana Moravčíková (Michal Handzuš povedal svoje „áno“ dlhoročnej priateľke Zuzke / 30. júl)