Aj hokejisti potrebujú lásku. Možno takým podtitulom by sme mohli označiť posledné roky, v ktorých sa zosobášilo viacero známych hokejistov. Po tom, čo sa minulý rok oženil napríklad Marián Hossa a tento rok začiatkom júla Rastislav Pavlikovský, povedal „áno“ svojej Zuzke aj Michal Handzuš.

Banskobystrický rodák pôsobiaci v zámorskej NHL vyplnil leto okrem podpisu zmluvy so San Jose Sharks aj oddychom a prípravou, no hlavne, plánovaním svadby. Viac práce s organizáciou mala pravdepodobne sympatická nevesta, no ani pre statného Handzuša určite nešlo o prechádzku ružovou záhradou. Veď robil jeden z najdôležitejších krokov svojho života a pripravoval sa na svoje najväčšie víťazstvo v živote.

V sobotu popoludní už bolo všetko „tip-top“ a Michal mohol povedať svoje „áno“ dlhoročnej priateľke Zuzane Moravčíkovej. Udialo sa tak v kostole Nanebovzatia Panny Márie a neskôr aj v Evanjelickom kostole v Lazovnej ulici v Banskej Bystrici za prítomnosti členov oboch rodín a priateľov, medzi ktorými nechýbali ani ďalšie osobnosti slovenského i svetového hokeja ako napríklad Demitra, Nagy, Zedník a iní.

Sám Handzuš ostal verný svojej skromnosti a ochrane súkromia a o svadbe veľa nehovoril. Ako nedávno sám povedal: „Ide o moju súkromnú záležitosť“. A tak nám neostáva nič iné, len šťastnému páru zablahoželať a do spoločného života popriať len to najlepšie, málo stereotypu, veľa radostí a množstvo láskyplných dní, ktoré dodajú silu na prekonanie všetkého ťažkého.