Dnešným dňom oficiálne začína multimediálny festival Barbakan 2010. Po tom, čo sme si predstavili hudobnú, filmovú a fine-artovú časť podujatia, nám už ostáva len priblížiť ceny vstupného a zapriať príjemnú zábavu.

Organizátori festivalu Barbakan 2010 už rozdali rovných 100 akreditácii študentom, ktorí sa tak môžu zúčastniť celej filmovej časti festivalu zadarmo. Minulý týždeň sa rozbehli súťaže o voľné prenamentky, jednodňové vstupenky, CD a ďaľšie skvelé ceny.
Potvrdenie akreditácie bude prebiehať v podniku Hifi (pri Pamätníku SNP), vyznačeného aj na mapke v katalógu: http://barbakanfest.sk/katalog.pdf. Študenti sa pri preberaní akreditácie preukážu príslušným dokladom (potvrdenie o návšteve školy, ISIC…). V priloženom PDF súbore môžete rovnako nájsť aj program filmovej a hudobnej sekcie Barbakanu 2010.

Čo sa týka cien vstupného, na Filmový Barbakan sa budú predávať  jednodňové lístky v cene 5 €, s ktorými máte možnosť zúčastniť sa všetkých filmových projekcíí dňa. Tiež je možné zakúpiť si 4-dňovú pernamentku na celú filmovú časť festivalu v hodnote 15 €.

Hudobný Barbakan ponúka hudobnú scénu Cult Clubu úplne zadarmo! Na ostatné koncerty si môžete zakúpiť jednodňovú (9 €) alebo dvojdňovú (15 €) pernamentku. Pre vysoký záujem v predpredaji a vzhľadom na obmedzené kapacity priestorov sa ruší jedorázové vstupné na hudobnú scénu. Celofestivalová prenamentka na všetky filmové projekcie a hudobné predstavenia je v hodnote 25 €.

Pernamentky sa dajú zakúpiť aj na: http://anarchy.sk/vstupenky.php

Viac o multikultúrnom festivale sa dočítate v našich starších článkoch a na oficiálnej stránke podujatia:

Barbakan 2010

Filmový Barbakan 2010 (sekcie Grindhouse a Varovný prst)

Hudobný Barbakan 2010

Fine-artový Barbakan 2010

Oficiálna stránka podujatia