Zatiaľ čo piatok bude v Banskej Bystrici sprevádzať prevažne veľká oblačnosť, od soboty sa obloha vyjasní a víkendové dni budú slnečné. Úhrn zrážok podľa meteorologických modulov očakávať nemusíme. Denné teploty vzduchu sa budú šplhať k 10 stupňom Celzia.

Piatok (18. 3.) bude aj naďalej prevažne zamračený, no pršať ani snežiť v meste pod Urpínom nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa cez deň vyšplhajú na +9 až +11, v noci klesnú na 0 až -2 °C.

Sobota (19. 3.) prinesie vyjasnenie oblohy. Ani počas tohto dňa nás silnejší nárazový vietor nepotrápi. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od denných +8 až +10 do nočných -2 až -4 stupňov Celzia.

Nedeľa (20. 3.) bude taktiež slnečná a obloha má byť počas celého dňa úplne jasná. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Z denných +8 až +10 sa v noci ochladí na -3 až -5 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.