LIVE STREAM: ŠPORT

Ponúkame vám výrobu a vysielanie priameho prenosu zo športovej udalosti / zápasu. Priamy prenos je realizovanýna 2-4 kamery. Priamy prenos začína zväčša 5 minút pred začiatkom zápasu. Priame prenosy budú archivované a záznam bude divákom tiež dostupný na našom webe.

Priamy prenos bude propagovaný na webovej stránke www.tveso.sk a na našom facebooku a instagrame.

Keďže sa stále zlepšujeme prichádzame s ponukou vysielania športových prenosov vo FULL HD rozlíšení, na 6 kamier s možnosťami využívania štúdiových rozhovorov pred začiatkom zápasu či po jeho skončení.

LIVE STREAM: ZASTUPITEĽSTVO

Ponúkame vám výrobu a vysielanie priameho prenosu zo zasadnutia zastupiteľstva. Priamy prenos je realizovaný na 2-4 kamery. Priamy prenos začína zväčša 5 minút pred začiatkom zastuipiteľstva. Priame prenosy budú archivované a záznam bude divákom tiež dostupný na našom webe.

Priamy prenos bude propagovaný na webovej stránke www.tveso.sk a na našom facebooku a instagrame.

Viac informácií vám radi poskytneme na naišch kontaktoch.

LIVE STREAM: GALAVEČER

Do nášho portfólia pribudla aj výroba priamych prenosov z galavečerov. Ide o priame prenosy zo spoločenských udalostí rôzneho druhu, väčšinou odovdzávania ocenení, alebo ukončenia roka, či rôzneho bilancovania. Za posledné obdobie sme odvysielali viaceré podujatia tohto typu. Platí to isté ako aj pri športových prenosoch, či prenosoch zo zasadnutí zastupiteľstiev a to, že priamy prenos je vysielaný naživo na 2-4 kamery. Z priameho prenosu je urobený záznam, ktorý je potom archivovaný na našej stránke a link na stiahnutie do vášho archívu vám samozrejme poskytneme.

Keďže sa stále zlepšujeme prichádzame s ponukou vysielania galavečerov vo FULL HD rozlíšení na 6 kamier.

LIVE STREAM: OSTATNÉ

V priamych prenosoch vám ďalej ponúkame možnosti ako odvysielať aj tlačovú besedu, konferenciu, seminár, talkshow či diskusiu.  Aj tu sú priame prenosy vyrábané podľa potreby na 2-4 kamery, otitulkované, s možnosťami vloženia lôg sponzorov. Prenosy sú archivované a záznam si možno kedykoľvek prehrať. Poskytneme vám aj link na stiahnutie k vašej vlastnej archivácii. Týmto spôsobom vieme odvysielať alebo zaznamenať čokoľvek, akúkoľvek udalosť, spoločenskú, kultúrnu alebo akýkoľvek event, ktorý organizujete.

V prípade vášho záujmu, otázok alebo uvedenia akýchkoľvek podrobností nás môžete kontaktovať na nižšie uvedených kontaktoch.

info@tveso.sk

ADRESA:   ESO MEDIA s.r.o. 

 Sitnianska 11 

 974 11 Banská Bystrica 

ANDREJ SLIACKY
konateľ ESO MEDIA s.r.o.

Za obsah podstránok TV ESO zodpovedá ESO MEDIA, s.r.o.