Už niekoľko rokov pracujeme pre HC ´05 Banská Bystrica na výrobe videí zo zápasov pre potreby klubu a trénerov a tiež aj na výrobe videí zo šatne, rozhovory s hráčmi, imidžové klipy, reklamné spoty a na výrobe videí, ktoré sa premietajú počas zápasov na obrazovke na zimnom štadióne v Banskej Bystrici.

Počas sezóny 2018/2019 sme vytvorili marketingový plán pre tento klub, ktorý sme potom počas celej sezóny napĺňali. Tak isto sa náš riaditeľ staral o eventovú stránku domácich zápasov HC ´05. Sme aj jedným z predajcov reklamných miest v tomto klube.

Dlhodobá spolupráca so SLOVENSKÝM ATLETICKÝM ZVÄZOM sa od  roku 2013 ešte prehĺbila. Každým rokom vyrábame viac prenosv a ich kvalitu stále zvyšujeme. Od roku 2014 prinášame naživo aj galavečer ATLÉT ROKA. V rámci sledovanosti najvyššie čísla sledovanosti dosahuje BANSKOBYSTICKÁ LATKA. Z tohto výnimočného podujatia prinášame priame prenosy pravidelne každý rok. V roku 2018 a 2019 sme ponúkli aj anglický komentár o ktorý sa postaral Phil Minshull, ktorý kedysi pracoval aj pre BBC. Spolupráca so SAZ trvá teda už pomerne dlho a teší nás, že v roku 2019 sme ju premenili do internetových live streamov, vo FULL HD rozlíšení a kvalite, ktorá na Slovensku nie je bežná!

V športovej sezóne 2015/2016 sme nadviazali novú spoluprácu a to so SLOVENSKÝM FUTSALOM o.z., ktorý ma na starosti organizáciu všetkých futsalových súťaží v SR. Z tejto spolupráce vzišlo dovedna 29 priamych prenosov a záznamov a množstvo video materiálu, zostrihov a rozhovorov. V priamych prenosoch sme priniesli kompletnú finálovú sériu o majstra SR a top prenosom bol barážový kvalifikačný zápas medzi Slovenskom a Ukrajinou, ktorý sledovalo 12 004 ľudí. Celkovo sme zaznamenali 49 840 zhliadnutí videa s futsalovou tématikou. Toto číslo však nie je konečné, keďže všetky zápasy sú v archíve a ľudia si ich môžu kedykoľvek znova pustiť. Táto úspešná spolupráca pokračovala aj v ďalších sezónach a pretrváva až do súčasnosti. Už teraz pripravujeme všetko potrebné pre naštartovanie novej, našej už v poradí piatej sezóny spolupráce so Slovenským futsalom.

Nezanedbávame ani politické dianie v krajoch, mestách či obciach. Čoraz väčšiu popularitu a záujem občanov si vyslúžili priame prenosy zo zasadnutí krajských, mestských či obecných zastupiteľstiev. Priame prenosy môžu výrazne priblížiť občana k samospráve a sú výrazným prostriedkom k transparentnosti miestnych samospráv.

Za obsah podstránok TV ESO zodpovedá ESO MEDIA, s.r.o.