Bystrický majáles klope na dvere a pohľad na jeho  program znova sľubuje dychberúcu atmosféru podporenú koncertmi známych kapiel. Snáď mu trinástka neprinesie žiadne nešťastie. 

Tohtoročná edícia predovšetkým študentského sviatku odštartuje 17. mája o 16.00 h na atletickom štadióne Univerzity Mateja Bela na Tajovského ulici, hoci sa pôvodne mala konať kvôli technickým príčinám na parkovisku pri Mičinskej ceste. Organizátorom sa však podarilo zachovať pôvodný a obľúbený ráz podujatia.

Účasť umelcov na Bažant majálese 2018 v Banskej Bystrici sľubuje opäť perfektnú atmosféru. Na podujatí sa postupne predstavia bystrická formácia Kvet z Alokatu, Jana Filová and HuMan Hills a N30, ktorý býva označovaný ako jeden z najväčších reggae talentov Slovenska.

O gradujúcu náladu sa s určitosťou postará trojica stálic slovenskej hudobnej scény. Návštevníci sa môžu tešiť na Smolu a Hrušky, ktorí nám možno zaspievajú nielen o tom, ako zmaturovať, ale aj na Gladiátor a Skupinu Vidiek na čele s nestarnúcim Jankom Kuricom. Tí sú vždy zárukou vynikajúcej zábavy.

Zaručená je aj poriadna afterpárty. Obľúbený majáles môžete sledovať na facebooku a ak ešte stále váhate, či sa prísť pozrieť, prehrajte si atmosféru minulého ročníka. Alebo si pozrite našu fotogalériu z minulého roka.