Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Rodinný dom v centre mesta na ulici Lazovná

V ponuke je aj naďalej rodinný dom na ulici Lazovná, v historickom centre mesta Banská Bystrica.  Ide o dvojpodlažnú nehnuteľnosť, ktorá sa skladá z podkrovia a prízemia. Obývateľné je v súčasnej dobe len prízemie domu s úžitkovou plochou 130 m². Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli urobené rozvody elektriny, plastové okná, laminátové podlahy, toaleta a kúpeľňa.

Ide o nehnuteľnosť, ktorá by po investícií nového majiteľa mohla byť využitá na vybudovanie mestských bytov, či apartmánov. Podkrovnú časť je možné vyvýšiť, vďaka čomu by sa z nej mohlo stať plnohodnotné obytné podlažie. Aktuálna cena je 170-tisíc eur. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Veľkometrážny 3-izbový tehlový byt v centre Banskej Bystrice

Kvalitné bývanie v centre mesta predstavuje 3-izbový byt s výmerou vyše 110 m². Ponúkaný byt sa nachádza v tesnej blízkosti parčíka pri banskobystrickom divadle, lokalita odkiaľ je len na skok na Námestie SNP. Situovaný je na vrchnom, treťom podlaží a umožňuje akúkoľvek dispozičnú úpravu. v obývacej izbe sa dá umiestniť krb + zimná záhrada s výhľadom na Urpín.

Byt má loggiu otočenú do vnútrobloku. Okná sú vymenené smerom do ulice , zabezpečujú nehlučnosť a minimálne straty tepla. Byt má samostatné plynové kúrenie a ohrev teplej vody. Skĺbenie pôvodnej architektúry s dnešnými modernými prvkami dokáže vytvoriť neopakovateľný charakter bývania, ak je Vašou prioritou kúpy nehnuteľnosti lokalita a byt si dotvoríte podľa Vašich predstáv, neváhajte a zabezpečte si obhliadku. Cena je aktuálne na úrovni 229-tisíc eur. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite na ulici Wolkerova

V ponuke je aj ďalší 3-izbový byt, tentokrát na sídlisku Fončorda. Wolkerova ulica sa považuje za jednu z ulíc s výbornou dostupnosťou k centru mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome, obklopenom zeleným dvorom vo vnútrobloku.

Celková výmera podlahovej plochy bytu je 82 m² a nachádza sa na 1. poschodí. V roku 2009 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli robené podlahy, jadro a rozvody elektriny. Rekonštrukciou prešiel aj bytový dom, ktorého súčasťou je ponúkaný byt s cenou 149-tisíc eur. V rámci nej prebehlo zateplenie, nová fasáda, strešná krytina, výmena okien na spoločných priestoroch a pivniciach, nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie a médií (optický kábel). Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.