Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

2-izbový byt s loggiou na sídlisku Fončorda

Medzi najaktuálnejšími ponukami sa ocitol 2-izbový byt s lodžiou, ktorý je situovaný na sídlisku Fončorda, konkrétne na Mládežníckej ulici. Ponúka dostatočne veľkú plochu v podobe 58,35 m² a nachádza sa v zateplenom bytovom dome. K dispozícii má tzv. loggiu s výhľadom na okolitú zeleň.

Byt pozostáva z chodby, spálne, obývacej izby, kuchyne, loggie, komory, kúpeľne a WC. V obytných miestnostiach a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni je dlažba. Rozvody elektriny sú v rámci kúpeľne menené. Ostatné rozvody sú pôvodné. V nehnuteľnosti je zavedený optický kábel na internet. Byt sa predáva nezariadený a jeho cena je aktuálne na úrovni 125-tisíc eur. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt s loggiou v časti Podlavice

V najaktuálnejšej ponuke realít nájdete aj tento 3-izbový byt v časti Podlavice, ktorý disponuje celkovou výmerou plochy, vrátene loggie, niečo vyše 70 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu a pozostáva z predsiene, kuchyne, obývacej izby, 2 samostatných izieb, kúpeľne a samostatnej toalety.

Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná so žalúziami. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Obytné miestnosti sú nezariadené. Z kuchyne je východ na loggiu, ktorá poskytuje výhľad na zeleň. Viac o tejto inzertnej ponuke sa dočítate v inzeráte na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na prenájom, Viestova ulica

Pre záujemcov o nájomné bývanie je stále k dispozícii 2-izbový byt v skvelej lokalite na Viestovej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Celková plocha bytu je 56,2 m². Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, kuchyne, obývacej izby s francúzskym oknom a spálne. Nehnuteľnosť disponuje kompletným zariadením. Má plastové okná, plávajúcu podlahu a murované jadro.

Súčasťou kúpeľne je vaňa, umývadlo a zrkadlo s odkladacím priestorom, práčka a toaleta. V rámci kuchyne je to kuchynská linka a elektrospotrebiče t.j. chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sporák, mikrovlnka, umývačka riadu a digestor. Spálňa je zariadená manželskou posteľou s matracom, šatníkovou skriňou a komodou. Orientácia bytu je prevažne na juhovýchod.

V cene nájmu sú zahrnuté mesačné poplatky za energie. Internet a TV programy nie sú v cene nájmu. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške 1000 EUR. Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.