Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Jednou z najčerstvejších nehnuteľností na predaj je aj tento trojizbový byt s balkónom na ulici Internátna v obľúbenej mestskej časti Fončorda, Banská Bystrica. Nachádza sa na 3. poschodí zatepleného bytového domu a jeho celková plocha je 62,5 m². Súčasťou bytu je aj balkón a murovaná pivnica v suteréne bytového domu. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej sa realizovala funkčná zmena prevedenia dispozície bytu, montáž podlahových krytín, nové omietky, výmena elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti, montáž nových rozvodov vody, odpadu a médií, výmena obložkových zárubní a dverí, nová kúpeľňa vrátane sanity a nová toaleta. Jeho cena je 159-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je tento slnečný trojizbový byt v tichej lokalite na ulici Strážovská. Byt o rozlohe 78m² sa nachádza na šiestom poschodí z jedenástich panelákového bytového domu s balkónom a výťahom. Je po kompletnej rekonštrukcii, má vymenené všetky okná, vstupuje sa do neho cez nové bezpečnostné dvere. V byte sú sadrokartónové stropy + v obývačke svetelná LED rampa. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená, vrátane spotrebičov. Cena je 192-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Fončorde

Na predaj je aj tento jednoizbový byt vo vyhľadávanej lokalite Banská Bystrica – ulica Šalgotarjánska. Byt sa nachádza na prvom poschodí z jedenástich v zateplenom bytovom dome. Je čiastočne zrekonštruovaný, okná sú plastové, kuchynská linka je nová. Výmera bytu je 35 m², prináleží k nemu aj murovaná pivnica. Bytový dom má dva výťahy. V rámci rekonštrukcie bolo vymurované jadro, v kúpeľni je sprchový kút a WC a výhodou je, že sú od seba oddelené. V byte sú nové plastové okná, plávajúce podlahy, 2x loggia, z toho jedna je presklená. Cena je 108-tisíc a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.