Ponúkame na predaj po po kompletnej rekonštrukcii slnečný trojizbový byt v tichej lokalite na ulici Strážovská. Byt o rozlohe 78m² sa nachádza na šiestom poschodí z jedenástich panelákového bytového domu s balkónom a výťahom. K bytu prislúcha latková pivnica.

VÝNIMOČNÁ PONUKA!
Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Výborná vybavenosť mestskej časti, len pár krokov do voňavého lesa a desať minút autom do centra. Skvelá lokalita pre rodinný život.

DISPOZÍCIA BYTU :
Vstupnými dverami prichádzame do priestrannej chodby, kde je po ľavej strane vstavaná skriňa urobená na mieru. Po pravej strane sa nachádza komora z ktorej si budúci majiteľ môže urobiť šatník. Z chodby sa vchádza do dvoch izieb. Oproti vstupným dverám je obývačka, ktorá je kompletne zariadená a predáva sa aj z nábytkom, tak ako je na fotkách. Po ľavej strane chodby sa nachádza moderne, dizajnovo prerobená kúpeľňa a WC a výhodou je, že sú od seba oddelené.
Následne sa z chodby vchádza do detskej izby a kuchyne, ktorá bola urobená na mieru. Z kuchyne sa vchádza do ďalšej izby – spálne. Budúci majiteľ určite ocení, že z kuchyne sa dá ísť na balkón.

Rekonštrukcia:
Po kompletnej rekonštrukcii ktorou prešiel v lete 2018
Byt má vymenené všetky okná, vstupujeme do neho cez nové bezpečnostné dvere.

V byte sú sadrokartónové stropy + v obývačke svetelná LED rampa. Kompletne nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, z nivelizovanej podlahy na ktorú do izieb a obývačky bola položená plávajúca podlaha a do kuchyne, kúpeľne a WC vinylové podlahy, nové všetky dvere, sú robené na mieru vrátane vchodových ktoré sú aj bezpečnostné. Kuchynská linka robená na mieru, obývacia stena robená na mieru a vešiaková stena tiež robená na mieru. Všetko kvalitné materiály. Kompletná fotodokumentácia od elektroinštalácie a od z nivelizovanej podlahy.

Byt sa predáva kompletne zariadený aj so spotrebičmi.

Táto mestská časť je ideálnym miestom pre život. Nachádzajú sa tu potraviny a ďalšie obchody, pošta, škola, škôlka, reštaurácia. Zo Sásovej a späť jazdia kyvadlové linky MHD do rôznych častí Banskej Bystrice. Navyše, mestská časť stojí pod horami a ponúka krásne vychádzky do prírody s deťmi alebo psíkom.

Na svoje prídete, ak milujete horskú cyklistiku, zjazdové lyžovanie a bežky. Stačí len desať minút cesty autom a ocitnete sa na Šachtičkách, v lokalite s panenskou prírodou, z ktorej sa peši, na bicykli alebo na bežkách dostanete na Donovaly, Španiu Dolinu…

Neváhajte ma kontaktovať, ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku.

Kontakt

Meno: Marián Halabuk - Haloreality
Telefón: +421905806395
Cena: 192 000 €