Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Ponuku dostupných nehnuteľností otvára tento trojizbový byt v tichej lokalite na ulici THK. Jeho celková výmera je 83m² a nachádza sa na prvom poschodí z ôsmych panelákového bytového domu s balkónom a výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo vymurované jadro, nová elektrika v kúpeľni, nové WC a kuchyňa. Byt má vymenené všetky okná za plastové. V obývačke, spálni a detskej sú položené parkety. V chodbe, malej detskej izbe s balkónom a kuchyni je položená plávajúca podlaha. Cena tejto nehnuteľnosti je 166-tisíc eur a viac sa dočítate na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj veľký 3-izbový byt v Banskej Bystrici, na Sitnianskej ulici (Sásová). Výmera bytu je takmer 70 m², s oknami na západ a východ. Disponuje tromi priestrannými nepriechodnými izbami, ďalej kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, veľká predsieň, loggia, latková pivnica a kočikáreň / bicykliareň v suteréne. Čiastočná rekonštrukcia vrátane čiastočnej výmeny elektroinštalácie ako aj ponechanie väčšiny zariadenia v byte umožňuje okamžité nasťahovanie. Bonusom je tiež možnosť parkovania z obidvoch strán domu. Cena je pomerne prijateľná, a to 141-tisíc eur. Viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Radvani

Zaujímavou nehnuteľnosťou, ktorá je určená na predaj, je tento 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt (typ V-NKS), ktorý sa nachádza na 4. poschodí bytového domu. Výmera bytu je 70 m² a v roku 2015 prešiel kompletnou rekonštrukciou, počas ktorej boli vyhotovené nové rozvody vody, kanalizačné odpady, rozvod elektrickej energie v celom byte, nové omietky, nainštalované nové dvere, ako aj nové okná a nové radiátory. Taktiež boli vyhotovené nové podlahy, nová je aj vaňa, umývadlo a vo vstupnej chodbe boli nainštalované vstavané skrine. Mesačná platba do Spoločenstva vlastníkov bytov je vo výške 170 eur. Nehnuteľnosť sa predáva za 179-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete aj na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.