Ponúkame na predaj po po čiastočnej rekonštrukcii trojizbový byt v tichej lokalite na ulici THK. Byt o rozlohe 83m² sa nachádza na prvom poschodí z ôsmych panelákového bytového domu s balkónom a výťahom. K bytu prislúcha murovaná pivnica.

VÝNIMOČNÁ PONUKA!
Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Výborná vybavenosť mestskej časti, päť minút autom do centra. Skvelá lokalita pre rodinný život.

DISPOZÍCIA BYTU :
Dispozične bol byt zmenený na 3,5 izbový byt. Vstupnými dverami vstupujem e do priestrannej chodby. Po ľavej strane sa nachádza malá detská izba z ktorej je aj balkón. Na pravej strane sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Z chodby sa prechádza do troch samostatných izieb spálňa z ktorej je aj balkón, druhá detská izba a do priestrannej obývačky z ktorej sa dá prejsť do kuchyni. V kuchyni sa nachádza komora, čo gazdinky privítajú.

Rekonštrukcia:
vymurované jadro
nová elektrika v kúpeľni, WC a kuchyňa
byt má vymenené všetky okná za plastové
v obývačke, spálni a detskej sú položené parkety
v chodbe, malej detskej izbe s balkónom a kuchyni je položená plávajúca podlaha

Táto mestská časť je ideálnym miestom pre život. Nachádzajú sa tu potraviny a ďalšie obchody, škola, škôlka, reštaurácia. Z THK a späť jazdia kyvadlové linky MHD do rôznych častí Banskej Bystrice.

Na svoje prídete, ak milujete horskú cyklistiku, zjazdové lyžovanie a bežky. Stačí len desať minút cesty autom a ocitnete sa na Šachtičkách, Králikoch v lokalite s panenskou prírodou, z ktorej sa peši, na bicykli alebo na bežkách dostanete na Skalku, Donovaly, Španiu Dolinu…

Neváhajte ma kontaktovať, ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku.

Kontakt

Meno: Marián Halabuk - Realitný maklér
Telefón: +421905806395
Cena: 166 000 €