Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Pršianskej terase

Za necelých 100-tisíc eur môžete získať jednoizbovú nehnuteľnosť v novostavbe nachádzajúcej sa na Pršianskej terase. Ide o komplet vybavený a zariadený byt, s podlahovou plochou 25m², ktorý sa nachádza na prvom poschodí. Má nízke mesačné náklady, novostavba je navyše situovaná v peknom prostredí v blízkosti prírody. Parkovanie pred domom je bezproblémové, no v prípade záujmu je možné zabezpečiť aj garážové miesto. Viac informácií môžete nájsť na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je aj slnečný trojizbový byt v tichej lokalite na ulici Strážovská, ktorá je súčasťou sídliska Sásová. Byt o rozlohe 78m² sa nachádza na šiestom poschodí panelákového bytového domu s výťahom. V roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou, byt má vymenené všetky okná, vstupuje sa doň cez nové bezpečnostné dvere. V byte sú sadrokartónové stropy + v obývačke svetelná LED rampa. Kompletne nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, z nivelizovanej podlahy na ktorú do izieb a obývačky bola položená plávajúca podlaha. V kuchyni, kúpeľni a na WC sú vinylové podlahy, Byt sa predáva kompletne zariadený aj so spotrebičmi, cena je 192-tisíc a viac sa môžete dočítať na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Medzi bytmi na predaj je aj juhozápadne orientovaný trojizbový byt o výmere 65m² v zateplenom bytovom dome, ktorý je súčasťou ulice Družby na sídlisku Fončorda. Nehnuteľnosť bola v roku 2015 kompletne zrekonštruovaná. Bytový dom je zateplený a má novozrekonštruovanú strechu. Mesačné nájomné za byt je 160 eur, no v tejto sume nie je zahrnutý ešte optický internet, plyn a elektrina. V blízkosti bytu kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie. Cena je 165-tisíc eur a viac sa môžete dozvedieť na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.