Zhoršujúca sa ekonomická situácia aj na trh v Banskej Bystrici uvoľňuje zaujímavé množstvo nehnuteľností, avšak pri stále vysokých cenách.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli a získali ste prehľad o aktuálnych ponukách, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Tempo rastu cien nehnuteľností síce možno spomalilo a voľných bytov či domov je v ponuke viac než v predošlom roku, uloviť tú svoju je však stále náročné. Majte preto prehľad aj vďaka webu bbonline.sk/reality.

1-izbový byt v Sásovej

Medzi nehnuteľnosťami na predaj je tento jednoizbový byt vo vyhľadávanej lokalite Banská Bystrica – ulica Chabenecká. Byt sa nachádza na druhom poschodí z deviatich v zateplenom bytovom dome. Výmera bytu je 31 m² a prináleží k nemu aj pivnica. Prešiel kompletnou rekonštrukciou od elektriky, omietky, voda, podlahy. Výhodou je veľmi príjemná a tichá lokalita, v okolí bytu sa nachádza detské ihrisko, škola a škôlka. Cena je necelých 120-tisíc eur a viac o tejto ponuke nájdete na bbonline.sk/reality.

1-izbový byt na Fončorde

Ďalším „jednoizbákom“ na predaj je aj tento byt, nachádzajúci sa na Šalgotarjánskej ulici na Fončorde. Nachádza sa na prvom poschodí z jedenástich, v zateplenom bytovom dome. Je čiastočne zrekonštruovaný, okná sú plastové, kuchynská linka je nová. Úžitková plocha bytu je 35 m², prináleží k nemu murovaná pivnica. Výhodou je veľmi príjemná a tichá lokalita, v okolí bytu sa nachádza detské ihrisko, škola, škôlka, plážové kúpalisko, plaváreň, tenisové kurty, zdravotné stredisko. Cena je 108-tisíc eur a viac sa môžete dozvedieť na bbonline.sk/reality.

3-izbový byt na Fončorde

Pre záujemcov o bývanie v trojizbovom byte je na predaj tento byt s podlahovou výmerou 83m², ktorý sa nachádza na prvom poschodí z ôsmych panelákového bytového domu s balkónom a výťahom. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, dispozične bol zmenený na 3,5-izbový byt. V rámci rekonštrukcie bolo vymurované jadro, nová elektrika v kúpeľni, WC a kuchyňa má vymenené všetky okná za plastové. V obývačke, spálni a detskej izbe sú položené parkety v chodbe, v malej detskej izbe s balkónom a kuchyni je položená plávajúca podlaha. Cena bytu je 166-tisíc eur a viac sa dozviete na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.