Dopyt po nehnuteľnostiach v Banskej Bystrici dlhodobo prevyšuje ponuku a zaujímavé byty či domy tak v ponukách nezostávajú dlho. Na portáli BBonline.sk preto poskytujeme priestor pre ich prezentáciu.

Inzertné podstránky BBonline.sk sa tešia veľkej obľube a mesačne majú desaťtisíce zobrazení. Aby vám naše inzeráty neušli, pravidelne vyberáme tie najzaujímavejšie do krátkeho prehľadu. Nasledujúce reality nás v uplynulých dňoch zaujali najviac.

Navyše, ceny bytov v Banskej Bystrici naďalej rýchlo rastú, a tak sa s kúpou nehnuteľnosti neoplatí vyčkávať. Tempo rastu cien totiž nespomalilo ani počas koronakrízy, naopak.

Záhradná chata v obci Tajov pri Banskej Bystrici

Medzi najnovšími realitami na predaj je aj záhradná chata v krásnom prostredí záhradkárskej oblasti obce Tajov, smer Králiky. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 48,06 m² s celkovou výmerou pozemku 517 m². Jedná sa o trojpodlažnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z prízemia, nadzemného podlažia a podkrovia. Nehnuteľnosť disponuje dvoma samostatnými vstupmi, a to na prízemí a na prvom nadzemnom podlaží a pozostáva z obývacej izby, podkrovnej spálne, kuchyne, kúpeľne s WC a komory. V nehnuteľnosti sú osadené drevené okná, pôvodné drevené interiérové aj vchodové dvere. Na pozemku sa nachádza vodovodná a elektrická prípojka, ktoré sú vedené priamo do nehnuteľnosti, vďaka čomu je využiteľná na celoročnú rekreáciu. Cena je necelých 85-tisíc eur a viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt na sídlisku Fončorda

Na Tulskej ulici sa nachádza dvojizbový byt s cenovkou 155-tisíc eur. Nehnuteľnosť prešla rekonštrukciou a pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, kúpeľne s WC, kuchyne, spálne s balkónom a z obývacej miestnosti. Byt je dispozične veľmi dobre riešený, každá miestnosť má samostatný vstup. V celom byte sú plávajúce podlahy, iba v spálni sú parkety. K bytu, ktorý sa nachádza na treťom poschodí prináleží aj pivnica. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, zateplený, zrekonštruovaná strecha, optický kábel, nový výťah. Viac o tejto ponuke sa dočítate na bbonline.sk/reality.

2-izbový byt v novostavbe Gazdovský trh, Fončorda

Pre záujemcov o budúce bývanie v novostavbe je tu táto ponuka na sídlisku Fončorda. Na ulici Družby vyrastie bytovka, v ktorej sa bude nachádzať 2-izbový byt. Spolu s ním budú všetky ostatné byty dokončené na úrovni holobytu a dokončenie bytového domu je naplánované na november roku 2022. V prípade záujmu je možné si objednať dokončenie bytu u dodávateľskej firmy. K bytom je možné dokúpiť si pivnicu a prenajať si parkovacie miesto či už v garáži alebo pod prístreškom na dvore bytového domu. Viac o tejto ponuke a aj o ďalších bytoch v tejto novostavbe sa dočítate na bbonline.sk/reality.

Ďalšie aktuálne ponuky nájdete v sekcii Reality v Banskej Bystrici.

Na portáli BBonline.sk nájdete aj desiatky aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici.