banska-bystrica-zimaCelkom 1,08 milióna návštev od 436 tisíc používateľov, ktorí sa postarali o spolu 3,3 milióna zobrazení stránok portálu BBonline.sk a strávili na ňom pri jednej návšteve v priemere 1 minútu a 15 sekúnd.

To je stručný číselný sumár roka 2016 na portáli BBonline.sk, na ktorom ste si za uplynulých 365 dní mohli prečítať rovných 1700 príspevkov, každý deň aktuálny prehľad obedového menu v tunajších reštauráciách, aktuálnu ponuku práce v regióne či pozrieť sa na mesto prostredníctvom webových kamier. Medzi najčítanejšie správy sa zaradili viaceré informácie v rámci rubriky krátkych správ, ale aj autorské príspevky našej redakcie či blogerov prispievajúcich na portál BBonline.sk

Najčítanejšie články na BBonline.sk v roku 2016

1. Aj tento rok sa medzi najčítanejšie autorské príspevky radí pozvánka na banskobystrickú akciu roka, ktorá zaznamenala až 41 743 zobrazení.

Radvanský jarmok 2016: Program s piesňami Nedvědovcov či Metalindou

2. Na jeseň sa začalo s najvýraznejšou premenou centra Banskej Bystrice za ostatné desaťročie. Príspevok o novom dopravnom riešení a plánoch nového obchodného centra mal celkom 14 361 zobrazení.

Doprava na Huštáku sa s výstavbou SC Point zmení, podchod do Europy zatiaľ nebude

3. Nepríjemný zážitok mali v novembri návštevníci tunajšieho hudobného klubu, kde došlo k ojedinelému incidentu. Správa zaujala čitateľov a mala celkom 13 183 zobrazení.

Piatkovú diskotéku v Ministry poznačili skokanské chúťky zákazníka

4. Medzi najzaujímavejšie udalosti v Banskej Bystrici patrí v posledných rokoch aj novoročný ohňostroj, na ktorý sa môžeme aj tentokrát tešiť už v nedeľu 1. januára podvečer. Reportáž s videom z podujatia si návštevníci portálu BBonline.sk otvorili celkom 12 716-krát.

VIDEO: Novoročný ohňostroj v Banskej Bystrici zaplnil námestie

5. Nejasný a od počiatku kontroverzne vnímaný predvolebný sľub o príchode veľkej investície do Banskej Bystrice sa v júni rozplynul, aj keď sa dnes hovorí o čiastočnej obnove zámeru. Zverejnené stanovisko spoločnosti, ktorá mala v meste investičný zámer sme tlmočili ako prvé médium a príspevok získal 10 262 zobrazení.

Investor RKN zrejme výrobu dokladov v Bystrici nespustí, zdôvodňuje to aj mediálnymi útokmi

Archív starších spravodajských článkov portálu BBonline.sk nájdete na tejto stránke. Archív starších príspevkov zo športu nájdete na stránke rubriky šport v Banskej Bystrici.

Najčítanejšie príspevky na Blogu BBonline.sk

Blogová platforma portálu BBonline.sk, kam môžete prispievať aj vy, si za pomaly tri roky svojej existencie našla pravidelných i občasných prispievateľov. Názory tvoria dôležitú súčasť aj nášho portálu, a nasledujúce príspevky Vás počas roka 2016 zaujali najviac.

1. Andrea Súlovcová vo svojom blogu v úvode septembra reagovala na aktuálne témy v súvislosti s oslavami SNP a prebiehajúcimi “protestami proti zlodejom v politike”. Jej príspevok mal celkom 2921 zobrazení.

Kto skutočne prejavil neúctu k SNP v Banskej Bystrici?

2. Zaujať čitateľov ale vedia aj príjemné správy. Martin Baník vo svojom príspevku v januári vyzdvihol ocenenie primátora pre známeho banskobystrického fotografa, filantropa či športového funkcionára Jána Miškoviča. Príspevok mal 2050 zobrazení.

Janko, gratulujem

3. Bývalý dlhoročný komunálny politik Martin Baník zaujal počas roka aj viacerými postrehmi priamo zo života v Banskej Bystrici či iných mestách Slovenska i Európy. V novembri si jeho zážitky z cestovania len do blízkeho Zvolena zobrazili čitatelia celkom 1542-krát.

Bŕŕŕŕ….

4. Na aktuálne témy života v Banskej Bystrici reaguje pravidelne aj primátor Ján Nosko. Jeho nedávny príspevok v reakcii na medializované informácie ohľadom tunajšej detskej nemocnice, kde pôsobil pred odchodom do politiky, mal na BBonline.sk 1517 zobrazení.

Kritika nemocnice nie je namieste #43

5. Aj o posledný z TOP 5 najčítanejších príspevkov na blogu portálu BBonline.sk v roku 2016 patrí primátorovi Jánovi Noskovi. V príspevku z mája približuje zámery vedenia mesta ohľadom Domu kultúry či “jamy” pri Mestskom úrade. Príspevok mal 1434 zobrazení.

Bystrickí strašiaci nám nie sú ľahostajní #39

Tak PF 2017!

Redakcia portálu BBonline.sk vám týmto ďakuje za vašu priazeň v roku 2016. Prajeme vám veselého Silvestra a úspešný štart do nového roku.

Od prvých januárových dní vám budeme opäť prinášať aktuálne informácie o dianí v Banskej Bystrici. Už teraz plánujeme aj ďalšie obsahové novinky, ktoré pre vás v najbližších mesiacoch rozšíria ponuku nášho portálu.

Tešíme sa opäť na stretnutie na stránkach portálu BBonline.sk v roku 2017!