Quantcast

Mimoriadna udalosť sprevádzala piatkový večer v klube Ministry of Fun v Banskej Bystrici. Jeden zo zákazníkov sa počas prebiehajúcej diskotéky rozhodol skočiť aj so saltom z VIP terasy.

Afterparty po konci sveta, Ministry of fun, Banská Bystrica, 22.12.2012“Počas včerajšej diskotéky neznámy zákazník podľa kamerového záznamu svojvoľne spravil salto z VIP zóny, pričom padol na spodné podlažie klubu a zranil sa. Okamžite po tomto páde naši zamestnanci viac ako trikrát zavolali záchrannú službu a urgovali ich príchod kvôli závažnosti zranenia, zapálili v sále svetlo a vypli hudbu,” uvádza klub Ministry of Fun vo svojom dnešnom stanovisku. K zranenému pracovníci klubu vyslali zamestnancov vyškolených kurzom prvej pomoci a pracovníci SBS sa snažili ostatných zákazníkov držať od zraneného čo najďalej, aby zdravotníkom prístup ku zranenému. Ten si mal pri páde spôsobiť otras mozgu a nateraz má byť v umelom spánku.

“Po vynesení postihnutého z klubu skonštatovali zdravotníci, že jeho stav je stabilizovaný a až po odchode sanitky so zraneným do nemocnice sme potom pokračovali v diskotéke. Do hodiny po incidente prišla aj kriminálna polícia, ktorej sme poskytli kamerový záznam. Polícia z kamerového záznamu určila, že nehoda nebola spôsobená cudzím zavinením a zákazník si zranenie spôsobil sám tým, že z neznámych príčín chcel preskočiť zábradlie, spraviť salto a dopadnúť na zem,” popisuje ďalej klub vo svojom stanovisku na svojom webe situáciu.