Aj keď niektoré tímy nižších súťaží hrajú anglický týždeň, keďže mali zápasy aj počas voľného štvrtka, už cez víkend bude na futbalových trávnikoch opäť živo.
Po dvoch týždňoch príde do Banskej Bystrice aj Corgoň liga, keď v sobotu o 17:30 h Dukla privíta zachraňujúcu sa Nitru. Druholigová Podbrezová môže potvrdiť svoj postup medzi elitu v sobotu od 16.30 h v Šamoríne. Treťoligovú Kremničku, zachraňujúcu sa v súťaži, čaká v nedeľu o 10.30 h zaujímavý domáci zápas proti Ružinej.
Majstrovstvo regiónu Stred – 22. kolo
sobota 3.5.2014 o 16.30 h FK Rakytovce – FK – 34 Brusno – Ondrej (A)
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h 1.FC Teplička n/Váhom – Dolná Tižina – ŠK Badín
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h MFK Nová Baňa – FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom)
IV. liga – skupina juh – 22. kolo 4. mája
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h ŠK Vinica – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h TJ Prameň Kováčová – MFK Žarnovica
MFK Lokomotíva Zvolen má voľno
V. liga – skupina C – 20. kolo 4. mája
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h FK JUPIE Banská Bystrica – Podlavice – ŠK Hrochoť
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h TJ Tatran VLM Pliešovce – MFK Strojár Krupina
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h OFK 1950 Priechod – ŠK Sásová
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h TJ Sokol Repište – FK Šalková
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h TJ ŠK Sokol Jakub – TJ Slovan Dudince
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h OFK Slovenská Ľupča – ŠK Partizán Čierny Balog
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h MFK Spartak Hriňová – TJ Sokol Medzibrod
I. trieda – 20. kolo 4. mája
sobota 3.5.2014 o 16.30 h Osrblie – Valaská
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Hronec – Staré Hory
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Braväcovo – Jasenie
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Tatran Čierny Balog – Lučatín
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Podkonice – Bacúch
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Nemecká – Selce
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Poniky – Heľpa
II. trieda skupina A – 21. kolo 4. mája
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Hronsek – Riečka
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Harmanec – Horné Pršany
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Králiky – Tajov
II. trieda skupina A – 28. kolo – predohrávka 8. mája
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Riečka – Hronsek
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Horné Pršany – Harmanec
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Tajov – Králiky
II. trieda skupina B – 21. kolo 4. mája 2014
sobota 3.5.2014 o 16.30 h Šalková B– Selce B-Baláže
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Dúbravica – Mičiná
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Strelníky – Ľubietová
II. trieda skupina B – 28. kolo – predohrávka 8. mája
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Selce B-Baláže – Šalková B
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Mičiná – Dúbravica
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Ľubietová – Strelníky
II. trieda skupina C – 21. kolo 4. mája
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Dolná Lehota – Michalová
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Pohronská Polhora – Brusno B
nedeľa 4.5.2014 o 16.30 h Šumiac – Polomka
II. trieda skupina – C – 28. kolo – predohrávka 8. mája
štvrtok 8.5.2014 o 10.30 h Brusno B – Pohr. Polhora
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Michalová – Dolná Lehota
štvrtok 8.5.2014 o 16.30 h Polomka – Šumiac
…Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo nájdete tu…