Quantcast

Úradná správa č. 38, v Banskej Bystrici, 1. 5. 2014

Športovo-technická komisia – zastupujúci predseda Ivan Šimko

1. Vzhľadom k neznalostiam noriem futbalovými funkcionármi uvádzame štandardný postup pri rušení stretnutia vinou nepriaznivého počasia a nespôsobilého terénu.

Domáci klub oznámi podľa možnosti s dostatočným časovým predstihom nespôsobilú hraciu plochu predsedovi ŠTK a funkcionárom súperovho klubu. Následne súperov klub si overí u predsedu ŠTK pravdivosť tejto informácie. Predseda ŠTK zavolá a oznámi hlavnému rozhodcovi stretnutia jeho nekonanie a následne hlavný rozhodca obvolá svojich asistentov prípadne aj delegáta.

2. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny A 28. kolo Horné Pršany – Harmanec dňa 8. mája 2014 (štvrtok) o 10,00 hodine na ihrisku FK Horné Pršany.

3. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 2. triedy skupiny B 21. kolo Selce B-Baláže – Dúbravica dňa 21. júna 2014 (sobota) o 17,00 hodine na ihrisku FK Baláže.

4. Súhlasíme po vzájomnej dohode futbalových klubov s odohratím MFS 1. triedy starších žiakov 16. kolo Beňuš – Jasenie dňa 21. mája 2014 (streda) o 16,30 hodine na ihrisku FK Beňuš.

Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak

D-I-107 Lukáš Kucbel 1180319 FK Staré Hory, za červenú kartu po druhej žltej, podľa článku 37/3 DP udeľuje DK disciplinárne opatrenie (DO) 1 stretnutie nepodmienečne od 30. apríla 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

D-I-108 Peter Hýsek 621124 vedúci mužstva FK Staré Hory, za hrubé urážky rozhodcu, podľa článku 48 odstavec 2 písmeno B udeľuje DK DO 4 stretnutia nepodmienečne zákaz výkonu funkcie vedúceho mužstva od 30. apríla 2014. Poplatok 10 € bol zahrnutý do MZF.

Žiadosti o zmenu trestu:

D-I-105 Matej Trnovský 1201018 FK Jasenie, zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne sa mení podľa článku 41 odstavec 1 a 2 na 1 stretnutia podmienečne s účinnosťou do 31. augusta 2014. Poplatok 10 € zahrnutý v MZF.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať podľa ustanovení tretej časti tretej hlavy DP, okrem 37/3, kde sťažnosť na odvolanie nie je prípustná.

Trénersko-metodická komisia – predseda Miroslav Hruška

Dňa 20. mája 2014 (utorok) sa uskutoční na futbalovom ihrisku v Radvani medzioblastný turnaj výberov mladších žiakov ročníka narodenia 2002. Turnaja sa zúčastnia výbery ObFZ Zvolen, ObFZ Žiar nad Hronom a ObFZ Banská Bystrica. Do výberu nášho zväzu boli nominovaní hráči: Tomáš Frühwald, Adam Hanes, Oliver Hrudkay, Tobias Gábriš, Samuel Bohuš, Marek Výbošťok, Marko Fabián, Viliam Hudcovič, Tomáš Koreň (všetci FK Dukla Banská Bystrica), Adam Bariak, Patrik Gajan, Samuel Kafrík (ŽP Šport Podbrezová), Marek Macko, Matej Rosenberger, Ivan Šteiniger, Jakub Hrnčiarik, Marek Antalicz (FK Jupie Banská Bystrica), Patrik Kohút (FK 34 Brusno).

Komisia rozhodcov – predseda Jozef Medveď

Zmena čísla mobilného telefónu: Peter Alberty 049 308 032.

Chýbajúci zápis z minulého kola: Peter Mereš (starší žiaci 11.kolo Heľpa – Jasenie).

Delegačný list č. 21

I. trieda 21. kolo 11. mája 2014 o 16,30

Poniky – Hronec (Majer M. – Petrík, Jastrab – Prochádzka)

Heľpa – Nemecká (Legíň – Krupík, Mereš – Uhrín)

Selce – Podkonice (Gajdoš – Sáliš, Majer F. – Sitarčík)

Bacúch – Osrblie SO (Krupík – Dorčiak, Mereš – Piar)

Valaská – T. Č. Balog (Belko – Bošeľa, Dorčiak – Piar)

Lučatín – Braväcovo (Bulla – Caban, Zeman – Pecník)

Jasenie – Staré Hory (Smoleň – Štrba, Rosenberger – Kotrán)

II. trieda skupina A 22. kolo 11. mája 2014 o 16,30

Králiky – Hronsek (Mišány – Kožlej)

Harmanec – Tajov (Dírer – Ondrejka)

Riečka – Malachov (Rumanovský – Páleš)

II. trieda skupina B 22. kolo 11. mája 2014 o 16,30

Hiadeľ – Šalková B (Marček – Ivanič)

Dúbravica – Ľubietová (Hikker – Alberty)

Selce B-Baláže – Mičiná NE 10,30 / Baláže/ (Nemec – Kalina, Gajdoš)

II. trieda skupina C 22. kolo 11.mája 2014 o 16,30

Pohr. Polhora – Polomka (Palider – Pančík)

Dolná Lehota – Brusno B (Nemec – Kalina)

Michalová – Beňuš (Auxt – Godál)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 14. kolo 11. mája 2014 o 14,30

Valaská – Priechod NE 10,30 (Pančík)

Heľpa – Beňuš (Mereš)

Jasenie – Šalková (Rosenberger)

Zmeny v DL č.20:

I. trieda:

20. kolo 3. mája 2014 o 16,30 Osrblie – Valaská (Bošeľa – Jastrab, Rumanovský – Sitarčík)

20. kolo 4. mája 2014 o 16,30 Nemecká – Selce (Štrba – Fábry – Uhrín)

19. kolo 8. mája 2014 o 17,00 dohrávkaSelce – Poniky (Bošeľa – Štrba, Nemec – Sitarčík)

II. trieda skupina B:

21. kolo 3. mája o 16,30 Šalková B – Selce B-Baláže (Palider – Krupík)

II. trieda skupina C:

28. kolo 8. mája o 16,30 Polomka – Šumiac (Mereš – Dorčiak)

I. trieda starší žiaci: 13. kolo 8. mája 2014 o 14,30 Heľpa – Šalková (Dorčiak)

Stretnutia riadené SsFZ:

IV. liga dorast C 21. kolo 10.mája 2014 o 10,30

Medzibrod – Slovenská Ľupča (Palider – Godál)

II. liga SŽ a MŽ skupina JUH 15. kolo 8.mája 2014 o 10,00/12,00

1. FK Horehron – Tisovec /Polomka/ (Gemzický)

III. liga SŽ a MŽ skupina C 15. kolo 8. mája 2014 o 10,00/12,00

Slovenská Ľupča – Pliešovce (Petrík)

III. liga SŽ a MŽ skupina C 21. kolo 11.mája 2014 o 10,00/12,00

Slovenská Ľupča – Sliač (Gajdoš)

III. liga SŽ a MŽ skupina C 20. kolo 3. mája 2014 o 10,00/12,00

Sásová – Partizán Čierny Balog (Rumanovský)