Quantcast

futbal dedinaNiekde je už rozhodnuté, inde sú boje o titul či zotrvanie na programe práve v posledných kolách. Najlbižší víkend ponúka opäť množstvo dôležitých zápasov futbalových tímov z nižších súťaží.

Najvyššia súťaž u skončila, druhá liga vrcholí a už len dve kolá zostávajú aj vo väčšine ostatných nižších súťaží. Prehľad zápasov, ktoré sú naplánované na najbližšie dni vám prinášame v pravidelnom sumári. V závere nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o postup – 11. kolo

nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h MFK Skalica – MFK Lokomotíva Zvolen

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o zotrvanie – západ – 10. kolo

piatok 05.06.2015 o 17.00 h FK Pohronie A (Dolná Ždaňa) – MFK Dubnica nad Váhom

III. liga – 27. kolo

nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FK LAFC Lučenec – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h MŠK Fomat Martin – TJ Baník Kalinovo
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FK Pohronie (Žiar nad Hronom) – TJ ŠK Kremnička
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h MFK Nová Baňa – ŠK Javorník Makov
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FO Kinex Bytča – ŠKM Liptovský Hrádok
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h OFK Teplička nad Váhom – FK Rakytovce
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h MŠK Námestovo – FK Čadca
MFK Žarnovica má voľno.

IV. liga – juh – 25. kolo

nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h ŠK Vinica – JUPIE Podlavice Badín A
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h MFK Spartak Hriňová – FK CSM Tisovec
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FK Slovenské Ďarmoty – MFK Revúca
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FTC Fiľakovo – TJ Jednota Málinec
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h MFK Detva – FC Slovan Divín
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h MFK Lokomotíva Zvolen – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h ŽP Šport Podbrezová – TJ Prameň Kováčová

V. liga – skupina C – 25. kolo

nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h ŠK Voznica – TJ Sokol Repište
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h OFK Slovenská Ľupča – ŠK Hrochoť
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FK Šalková – JUPIE Podlavice Badín
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h OFK 1950 Priechod – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h OŠK Lieskovec – ŠK Sásová
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FK 09 Bacúch – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h ŠK Partizán Čierny Balog – TJ Sokol Medzibrod

I. trieda – 25. kolo

nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h OFK Slovan Valaská – TJ Mladosť Lučatín
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h TJ ŠK Sokol Jakub – FK 1928 Jasenie
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h TJ Partizán Osrblie – TJ ŠK Hronec
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h FK – 34 Brusno – Ondrej – FK Sokol Braväcovo
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h ŠK SOKOL Nemecká – ŠK Selce
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h TJ – Družstevník Strelníky – FK Podkonice

II. trieda skupina A – 27. kolo

sobota 06.06.2015 o 17.00 h TJ Tatran Harmanec – ŠK Sokol FO Staré Hory
sobota 06.06.2015 o 17.00 h TJ Slovan Tajov – TJ Hronsek
sobota 06.06.2015 o 17.00 h FK – Baník Ľubietová – TJ Partizán Hiadeľ
sobota 06.06.2015 o 17.00 h TJ Iskra Horné Pršany – FK Králiky
sobota 06.06.2015 o 17.00 h TJ Slovan Malachov – ŠK Selce
nedeľa 07.06.2015 o 10.30 h ŠKM SAVON Banská Bystrica – FK Šalková
nedeľa 07.06.2015 o 17.00 h TJ Družstevník Dúbravica – ŠK Zornička Riečka
Zápas TJ Slovan Tajov – TJ Hronsek bol kontumovaný v prospech hostí (0:3) z dôvodu vzdania sa Tajova pre vysoký počet chorých hráčov.
TJ Družštevník Mičiná má voľno.

II. trieda skupina B – 10. kolo

sobota 06.06.2015 o 17:00 h ŠFK Sihla – TJ Slovan Michalová
sobota 06.06.2015 o 17:00 h TJ Slovan Beňuš – TJ Tatran Polomka
sobota 06.06.2015 o 17:00 h TJ Slovan Pohronská Polhora – TJ Partizán Dolná Lehota
sobota 06.06.2015 o 17:00 h TJ Mladosť Pohorelá – ŠK Heľpa
TJ Družstveník Šumiac
má voľno.

Tip: Aktuálne tabuľky súťaží a výsledky posledného kola
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…

servisobfzbb