Quantcast

kremnickaDruhý aprílový víkend prinesie už futbalové dianie aj späť do dedín na Horehroní a definitívne sa tak jar na futbalových trávnikoch začne vo všetkých regionálnych súťažiach.

Aj tento týždeň vám v pravidelnom prehľade prinášame rozpis futbalových zápasov, ktoré sa v počas víkendu odohrajú v súťažiach hraných v našom regióne. Ďalší domáci zápas čaká napríklad druholigovú Duklu, ale aj Šalkovú, Priechod, Brusno či Slovenskú Ľupču.

Fortuna liga – 26. kolo

sobota 9.4.2016 o 17.00 h MFK Skalica – ŽP Šport Podbrezová

Doxxbet liga – skupina o postup do Fortuna ligy – 2. kolo

nedeľa 10.04.2016 o 15.30 h FK POHRONIE – MFK Lokomotíva Zvolen

Doxxbet liga – skupina o zotrvanie v II. lige západ – 2. kolo

sobota 9.4.2016 o 15.30 h FK Dukla Banská Bystrica – AFC Nové Mesto nad Váhom

TIPOS III. liga – Stred – 18. kolo

sobota 9.4.2016 o 15.30 h FK Čadca – TJ ŠK Kremnička
sobota 9.4.2016 o 15.30 h MŠK Námestovo – ŠKM Liptovský Hrádok
sobota 9.4.2016 o 15.30 h FK LAFC Lučenec – MŠK Fomat Martin
sobota 9.4.2016 o 15.30 h MFK Detva – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
sobota 9.4.2016 o 15.30 h MFK ŽARNOVICA – TJ Baník Kalinovo
nedeľa 10.4.2016 o 10.30 h FO Kinex Bytča – ŠK Javorník Makov
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h MFK Nová Baňa – ŽP Šport Podbrezová B
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – FK POHRONIE B

IV. liga – juh – 16. kolo

nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h MFK Revúca – TJ Jednota Málinec
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h FC Slovan Divín – TJ Sokol Medzibrod
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h TJ Sklotatran Poltár – TJ Tatran VLM Pliešovce
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h FTC Fiľakovo – MFK Spartak Hriňová
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h FK Slovenské Ďarmoty – MFK Lokomotíva Zvolen B
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h ŠK Prameň Kováčová – JUPIE Podlavice Badín
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h ŠK Vinica – FK FC Baník Veľký Krtíš

V. liga – skupina C – 16. kolo

sobota 9.4.2016 o 17.00 h FK Šalková – TJ Sokol Repište
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h OFK 1950 Priechod – FK Sokol Braväcovo
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h TJ Lovča – OŠK Lieskovec
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h FK – 34 Brusno – Ondrej – ŠK SÁSOVÁ
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h OTJ Hontianske Nemce – ŠK Selce
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h ŠK Partizán Čierny Balog – FK Rakytovce
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h TJ Baník Štiavnické Bane – ŠK Hrochoť

I. trieda – 16. kolo

sobota 9.4.2016 15.30 h ŠK Obecný podnik lesov Poniky – FK 1928 Jasenie
nedeľa 10.4.2016 15.30 h TJ – Družstevník Strelníky – TJ Partizán Osrblie
nedeľa 10.4.2016 15.30 h OFK Slovan Valaská – FK Šalková B
nedeľa 10.4.2016 15.30 h OFK Slovenská Ľupča – FK 09 Bacúch
nedeľa 10.4.2016 15.30 h FK SOKOL Nemecká – TJ Tatran Čierny Balog
nedeľa 10.4.2016 15.30 h TJ Slovan Michalová – TJ Mladosť Lučatín
nedeľa 10.4.2016 15.30 h TJ ŠK Sokol Jakub – TJ ŠK Hronec

II. trieda skupina A – 16. kolo

sobota 9.4.2016 o 15.30 h TJ Iskra Horné Pršany – TJ Družstevník Mičiná
sobota 9.4.2016 o 15.30 h TJ Partizán Hiadeľ – ŠK Sokol FO Staré Hory
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h FK Podkonice – ŠK Selce B
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h TJ Tatran Harmanec – TJ Hronsek
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h FK – Baník Ľubietová – ŠK Zornička Riečka
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h FK Králiky – TJ Družstevník Dúbravica
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h TJ Slovan Malachov – TJ Slovan Tajov

II. trieda skupina B – 10. kolo

sobota 9.4.2016 o 15.30 h TJ Mladosť Pohorelá – ŠFK Sihla
sobota 9.4.2016 o 15.30 h TJ Tatran Polomka – TJ Slovan Pohronská Polhora
nedeľa 10.4.2016 o 15.30 h TJ Slovan Beňuš – ŠK Heľpa
TJ Tatran Čierny Balog B a TJ Partizán Dolná Lehota majú voľno.

servisobfzbb

Výsledky uplynulého kola súťaží a aktuálne tabuľky nájdete tu…
Aktuálnu úradnú správu ObFZ Banská Bystrica nájdete po prekliku na tejto stránke…