Ako sme vás už informovali, 18. októbra vystúpia v banskobystrickom klube Ministry of Fun britské rockové legendy z formácie Uriah Heep.

Hity ako Lady in black, July morning alebo Easy livin sú strednej a staršej generácii veľmi dobre známe, lenže rockové melódie kultovej formácie dodnes hrávané v rádiách sú známe aj mladšej generácii. Možno nie podľa názvu, ale za to určite podľa hudby spozná Uriah Heep aj tínedžer.

Formácia, ktorá má za sebou viacero rozpadov, dokonca niekoľko prestávok, dnes už funguje len s jediným členom pôvodnej zostavy. Gitarista Mick Box drží skupinu Uriah Heep pohromade už od roku 1969. Najvýraznejším odchodom bolo osamostatnenie Kena Henslyeho, ktorý s hitmi zloženými v časoch najväčšej slávy kapely, dodnes koncertuje. Lenže ani samotná kapela Uriah Heep dnes nie je o žiadnych rockových „béčkach“. Naopak popri gitare Micka Boxa hrajú skúsení rockeri – klávesák Phil Lanzon, basgitarista Trevor Bolder, bubeník Russell Gilbrook na čele s kanadským spevákom Berniem Shawom. Toho si do kapely vyhliadol sám Box a jej frontmanom je od roku 1986.

Koncert Uriah Heep je v banskobystrickom klube Ministry of Fun naplánovaný v utorok 18. októbra o 19.00 h. Jedná sa o jediný slovenský koncert v rámci prebiehajúceho a skutočne nabitého turné k novému štúdiovému albumu Into the wild. Aktuálne sa Uriáši nachádzajú v USA, potom opäť pokračujú v turné európskou časťou a zakončia ho v domácej Británii. Dva dni pred Banskou Bystricou sa predstavia v talianskom Miláne a naopak hneď na druhý deň už v Budapešti.

Ak si chcete Uriášov vychutnať naživo neváhajte, pretože po prvých sériách lístkov sa len tak zaprášilo. Do predaja už bola uvoľnená ich posledná séria. Zakúpte si tak vstupenky v predpredaji, alebo skúste šťastie v exkluzívnej súťaži, ktorú vám portál BBonline.sk prináša.

Predpredaj vstupeniek v sieti ticketportal tu… (Lístky prostredníctvom siete Ticketportal zakúpite aj v IC mesta, alebo priamo v Agentúre MANA, Národná 7).

Vďaka umelecko-produkčnej agentúre MANA a portálu BBonline.sk hráte o 2 lístky spolu v hodnote až 50 eur! Stačí do štvrtku 13. októbra 22.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku a vyplniť náš súťažný formulár…

Súťaž je ukončená.