Priaznivci motošportu, a motorkári zvlášť, si napriek dopoludnia upršanému počasiu, nenechali ujsť otvorenie moto-sezóny na slovenskej Route 66, s ukončením vo Vydrovskej doline.

Zaciatok sezony na Slovenskej Route 66, Banská Bystrica, 3.5.2014Motocyklisti, ale aj prevádzkovatelia ďalších zaujímavých automobilov Jeep, sa v sobotu ráno stretli vo Zvolene odkiaľ po slovenskej Route 66 – ceste I/66 pokračovali do Banskej Bystrice. Tu si dali zastávku na nábreží Hrona pri Hot Rod Cafe. Ich cesta pokračovala cez Slovenskú Ľupču do Hronca a neskôr až do Čierneho Balogu. Tu si dali rejazd spolu s parnou lokomotívou Čiernohronskej železničky.  Ich cesta skončila vo Vydrovskej doline, kde boli pripravené motosúťaže, exhibície, koncerty rockových kapiel, stánky s tematikou Route 66, samozrejme dobré jedlo, ale aj krst CD českej metalovej kapely SUFFER AGE. My sme motorkárov zachytili v Banskej Bystrici.

Už na začiatok augusta plánujú motorkári aj svoje tradičné podujatie po celej trase slovenskej Route 66. To sa vlani pri prejazde Banskou Bystricou stalo osudným pre dvojicu z Trnavy.