Hokejový klub HC’05 iClinic Banská Bystrica sa obracia na svojich fanúšikov s výzvou, ktorou je podpora v tomto neľahkom období.

Situácia, ktorá postihla všetky sféry života na celom svete, mala dopad aj na hokejovú ligu a opatrenia s ňou spojené negatívne ovplyvnili finančnú situáciu klubu. Zdravie je však pre nás všetkých to najdôležitejšie a aj podľa klubu boli prijaté opatrenia správne.

„V spolupráci so spoločnosťou TICKETPORTAL sme pre fanúšikov pripravili špeciálne virtuálne podujatie s názvom SRDCOM BARAN. Pevne veríme, že spoločne dokážeme viac a podarí sa nám aj napriek predčasnému ukončeniu sezóny ešte raz „naplniť“ zimný štadión. Len spolu zvládame vyhrávať tie najdôležitejšie zápasy a teraz jeden taký opäť stojí pred nami. Pomôžte nám ho vybojovať a zakúpte si svoje symbolické miesto. V týchto ťažkých časoch potrebujeme Vašu pomoc ešte viac ako kedykoľvek predtým. Výzvu sme sa rozhodli spustiť aj na základe podnetov Vás fanúšikov, čo si veľmi vážime,“ uvádza klub k aktuálnej situácii.

Hokejový klub môžete podporiť zakúpením vstupenky na virtuálne podujatie s názvom SRDCOM BARAN alebo na stránke www.ticketportal.sk. Celkovo bolo na podujatie vytvorených 2 841 miest, čo zodpovedá kapacite zimného štadióna. Jednu vstupenku je možné zakúpiť v hodnote 8 €. Na jednu osobu je možné zakúpiť aj viac vstupeniek naraz.

Za každý príspevok resp. zakúpenú vstupenku bude fanúšikom zaslaný špeciálny pamiatkový hometicket, ktorý si v prípade záujmu a po upokojení celej situácie môžu nechať vytlačiť na zimnom štadióne vo vopred stanovených termínoch. Okrem toho si klub pre fanúšikov pripravil aj špeciálny darček. Vzhľadom na to, že koniec sezóny nemohli stráviť s fanúšikmi a stretnúť sa na posezónnej autogramiáde, pribalí k hometicketu aj plagát hokejového tímu HC ’05 iClinic Banská Bystrica v elektronickej verzii a vo vysokom rozlíšení podpísaný všetkými hráčmi tunajšieho klubu.

„Vieme, že máme tých najlepších fanúšikov a spoločne to dokážeme! Veľmi si vážime Vašu podporu a úprimne ďakujeme za každý jeden príspevok,“ dodávajú zástupcovia klubu.