Počas prvého júnového víkendu sa v Trenčíne konali otvorené majstrovstvá Slovenska v thajskom boxe, ktorých sa zúčastnili aj traja reprezentanti banskobystrického Dracula Gymu.

Vo váhovej kategórii do 81 kg sa predstavil František Puráš. V semifinále porazil v sobotu 3. júna Adriána Tadlánka v 2. kole na KO po štyroch počítaniach. „Feri“ sa tak prebojoval do nedeľňajšieho finále, v ktorom už v 1. kole porazil lakťom z otočky slovenskú jednotku a držiteľa bronzu z majstrovstiev Európy IFMA do 23 rokov Juraja Tuturu. O význame tohto víťazstva hovorí aj fakt, že finálový súper aktuálneho majstra Slovenska Františka Puráša si vyslúžil miesto v titulovom zápase na minuloročnom podujatí DFN 8 v Banskej Bystrici.

Ďalším želiezkom v ohni bol Andreas Tóth, ktorý je študentom banskobystrickej Strednej športovej školy. Taktiež získal zlato, keď si v sobotňajšom semifinále poradil jednoznačne na body s českým súperom a v nedeľu 4. júna vyhral v 1. kole finále na KO juniorskú kategóriu do 60 kg.

Tretím do partie bol ďalší študent Strednej športovej školy. Alex Kuna v nedeľu vo finále juniorskej kategórie do 81 kg pripísal na stranu Dracula Gymu tretie KO v 1. kole a tretie zlato z Majstrovstiev Slovenska v thajskom boxe.

Okrem podujatia v Trenčíne sa konala aj SMTA liga v thajskom boxe a reprezentanti Dracula Gymu sa predstavili aj na podujatí medzinárodnej ligy v boxe. Thaiboxeri a boxeri z klubu legendárneho bojovníka Vladimíra „Draculu“ Moravčíka na týchto podujatiach zaznamenali v 14-tich zápasoch 10 výhier, z toho 8 na KO.