fb pkm bb 20141. Čo ma v týchto dňoch potešilo? Parkour Meeting BB: Rainy, Natália, Dávid… robíte úžasnú reklamu nášmu mestu. A čo je možno ešte dôležitejšie – mnohým deckám z vašej bystrickej bandy dávate zároveň zmysel života. Skvelí ste.

2. Čo ma v týchto dňoch nepotešilo? Takže nateraz ani pôvodné parkovisko, ani plánovaný parkovací dom s obchoďákom. Že možno na konci roka 2015. A že ma to vlastne ani veľmi neprekvapuje…?

3. Čomu sa v týchto dňoch venujem? Úvod týždňa poznamenaný príjemnými povinnosťami: v rámci zasadnutia kultúrnej komisie sme prerozdelili 40 tisíc eur na 18 skvelých projektov, a na rokovaní sásovského výboru mestskej časti sme rozhodli o vyčlenenení 103 tisíc eur na rozsiahlejšiu rekonštrukciu Tatranskej ulice. Zároveň spúšťam projekt „Sásovský Hyde park“, t.j. cyklus deviatich letných diskusií s občanmi Rudlovej – Sásovej (BB Echo, 17. 7., str. 3). Začínam už najbližší pondelok – o piatej budem debatovať pri zvonici v starej Sásovej a o šiestej pri muštárni v starej Rudlovej. Príďte!

Autor blogu:

Vlado Pirošík

Aktivista, advokát, nezávislý mestský poslanec z klubu Banskobystrická alternatíva. Blog o mojich dvoch vášňach - Bystrici a (komunálnej) politike.