Moderné veľkokapacitné výletné lode sú tými najkvalitnejšími hotelovými komplexmi so všetkým čo k tomu patrí. Už dávno pri tom nie sú len výsadou bohatých nemeckých turistov, práve naopak. Luxusné kajuty, stravovanie možné šesťkrát denne so špičkovým servisom lodného personálu a s možnosťou kultúrneho, športového i nákupného vyžitia, vám už niekoľko rokov sprostredkúva aj banskobystrická cestovná kancelária A-TOUR.

Aj vy môžete zimné mesiace stráviť v teplejšom podnebí na luxusných lodiach a pri tom za ceny, ktoré by ste v tradičných letoviskách s takými službami len ťažko hľadali. Do konca tohto týždňa môžete využiť napríklad výhodnú first moment ponuku na januárové osemdňové plavby Stredomorím. Jednou dovolenkou môžete navštíviť až šesť krajín, pričom na svoju plavbu vyplávate zo severotalianskeho mesta Janov. Cena takejto plavby pre jednu osobu bez dopravy do Janova (transfer môže zabezpečiť aj CK) je od 349 €. V cene je ubytovanie v kajute podľa vybranej kategórie (vnútorná kajuta, kajuta s oknom, prípadne aj s balkónom), už spomenutá plná penzia, pričom nápoje počas stravovania – káva, čaj, voda alebo zmrzlina z automatov sú rovnako v cene. Hostia môžu využívať všetko vybavenie lode – otvorené paluby, kreslá, lehátka, bazény, vírivky, sauny, ihriská, fitness ale aj divadlá, nočné kluby a podobne. Navyše s dvomi dospelými môžu mať pobyt až dve deti do 17 rokov úplne zadarmo.

Ak by ste si lodný zájazd chceli užiť skôr, už od 399 € sa môžete už v novembri plaviť z Benátok cez Chorvátsko a Grécko do Istanbulu a späť. V tomto prípade môžete využiť dopravu prostredníctvom CK do Benátok a späť luxusným autobusom v cene 120 €. Bližšie informácie k týmto lodným zájazdom nájdete v ponukových plagátikoch nižšie…

V ponuke CK A-TOUR je však omnoho viac možností lodných zájazdov, ktoré nájdete na stránke a-tour.sk

Cestovnú kanceláriu A-TOUR  nájdete na Nám. Štefana Moysesa 7 v Banskej Bystrici. Viac informácií nájdete na internetovej stránke CK, alebo na telefónnych číslach 048/412 39 72, 0905 745 070, prípadne e-mail adrese a-tour@a-tour.sk.