Nasledujúce tri dni bude v Banskej Bystrici sprevádzať premenlivé počasie. Zatiaľ čo počas piatka a nedele si užijeme slnečné lúče, v sobotu bude pršať.

Piatok (3. 6.) sa bude niesť v znamení spočiatku polojasnej, v druhej polovici dňa už jasnej oblohy. Úhrn zrážok očakávať nemusíme. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa z ranných 12 až 10 cez deň vyšplhajú na 23 až 25 °C.

Sobota (4. 6.) prinesie veľkú oblačnosť. Zamračená obloha sa však má k večeru vyjasniť. Od ranných do popoludňajších hodín treba počítať s prehánkami či búrkami. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 16 až 14 do denných 22 až 24 stupňov Celzia.

Nedeľa (5. 6.) bude v meste pod Urpínom slnečná. Očakávať môžeme len minimálnu oblačnosť, z ktorej prehánky prameniť nemajú. Z ranných 14 až 12 sa cez deň oteplí na 24 až 26 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.