Nasledujúce tri dni sa budú v meste pod Urpínom niesť v znamení premenlivého počasia. Zatiaľ čo piatok bude slnečný, v sobotu môžeme očakávať zväčšenú oblačnosť. Nedeľa bude zas prevažne polojasná, pričom počas posledného dňa v týždni treba počítať aj s prehánkami.

Piatok (4. 6.) bude aj naďalej prevažne jasný až polojasný. Dážď počas tohto dňa očakávať nemusíme. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 23 až 25 °C. V noci sa ochladí na 14 až 12 stupňov Celzia.

Sobota (5. 6.) bude víkendovým dňom s prevažne veľkou oblačnosťou, z ktorej by však úhrn zrážok podľa meteorologických modulov prameniť nemal. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu z najvyšších denných 22 až 24 v noci klesne na 13 až 11 °C.

Nedeľa (6. 6.) zakončí týždeň v znamení premenlivej oblačnosti, pričom počas dňa môžeme očakávať aj prehánky. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najvyšších denných 23 až 25 do nočných 13 až 11 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.