Nasledujúce tri dni bude v meste pod Urpínom sprevádzať premenlivé počasie. V piatok môžeme očakávať jasnú oblohu, no sobota prinesie návrat oblačnosti, ktorá bude prevažne veľká až do konca víkendu. Oproti predošlým dňom bude chladnejšie, pričom mrazivé budú najmä noci. 

Piatok (7. 1.) bude slnečný a z prevažne úplne jasnej oblohy pršať ani snežiť nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu z denných -2 až 0 v noci klesnú na -8 až -10 stupňov Celzia.

Sobota (8. 1.) prinesie návrat oblačnosti, ale úhrn dažďových či snehových zrážok počas tohto dňa očakávať nemusíme. V Banskej Bystrici má aj v sobotu fúkať len slabý premenlivý vietor. Z denných -3 až -1 sa v noci ochladí na -6 až -8 °C.

Nedeľa (9. 1.) sa bude niesť v znamení prevažne zamračenej oblohy, z ktorej by malo podľa predbežnej predpovede snežiť v druhej polovici dňa. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od denných -2 až 0 do nočných -3 až -5 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.