Druhý marcový víkend bude v meste pod Urpínom sprevádzať prevažne úplne jasná obloha, z ktorej pršať ani snežiť nebude. V nedeľu môžeme očakávať mierne oteplenie, keď sa maximálne denné teploty budú šplhať k 10 stupňom Celzia, a na tejto úrovni sa budú držať aj počas nasledujúceho týždňa. Noci budú naďalej chladné.

Piatok (11. 3.) bude aj naďalej dňom s úplne jasnou oblohou. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu cez deň dosiahnu len +3 až +5 °C. V noci sa ochladí na -6 až -8 stupňov Celzia.

Sobota (12. 3.) prinesie len minimálnu oblačnosť. Opäť bude fúkať len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od denných +4 až +6 do nočných -5 až -7 stupňov Celzia.

Nedeľa (13. 3.) bude taktiež slnečná, pričom počas dňa sa oteplí na +7 až +9 °C. Teploty vzduchu v noci klesnú na -4 až -6 stupňov Celzia. Ani počas tohto dňa nás silnejší nárazový vietor nepotrápi.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.