Prvý marcový víkend bude v Banskej Bystrici sprevádzať zväčša jasná obloha, z ktorej pršať ani snežiť počas nasledujúcich troch dní nebude. Oproti predošlým dňom bude v meste pod Urpínom mierne chladnejšie, keď sa denné teploty vzduchu budú pohybovať na úrovni okolo +5 °C. Nočné teploty vzduchu klesnú až k -6 stupňom Celzia.

Piatok (4. 3.) bude dňom s jasnou až polojasnou oblohou, z ktorej pršať ani snežiť nebude. Severný vietor zafúka popoludní nárazovou rýchlosťou do 8 m/s. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od denných +3 až +5 do nočných -4 až -6 stupňov Celzia.

Sobota (5. 3.) prinesie prevažne jasnú, k večeru polojasnú oblohu bez úhrnu zrážok. Silnejší nárazový vietor nás v tento deň nepotrápi. Teploty vzduchu sa cez deň vyšplhajú na +4 až +6, v noci klesnú na -3 až -5 °C.

Nedeľa (6. 3.) zakončí prvý marcový týždeň v znamení spočiatku takmer žiadnej, v druhej polovici dňa postupne zväčšujúcej sa oblačnosti. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu cez deň dosiahnu +5 až +7 °C. V noci sa ochladí na -4 až -6 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.