Popové slaďáky, rockové balady či punk rock. Tým všetkým si prešla banskobystrická kapela Rock Reunion. Ako však roky plynú, hudobnú tvorbu mladých Bystričanov sprevádza čoraz viac najmä zábava.

rock reunion„Najkrajšie veci sú v živote zdarma – rodina, priatelia, láska a karma“, tak znie heslo novej piesne a videoklipu kapely z Banskej Bystrice. Rock Reunion v nedeľu vydali nový videoklip ku skladbe Láska & Karma.

Podľa slov bubeníka Andyho Debnára prebehlo natáčania podľa plánu. „Natáčali sme v priestoroch banskobystrického kúpaliska a na jazere v Šútove. Obidva dni nám vyšli viac než horúce a výsledok môžete posúdiť sami,“ doplnil Andy.

V klipe tak isto účinkuje aj herec Ľuboš Burák Radošovský. „S Burákom sa poznáme už roky a sme dobrí kamaráti. On je herec, my točíme klipy, bola len otázka času kedy sa spojíme,“ dodal s úsmevom basgitarista Dominik Sabov.

Pod režisérsku taktovku sa opäť podpísal režisér Matúš Mikuláši. „Je to už náš tretí spoločný počin. Matúš priniesol nápad s dejovou líniou, s hercom, krásnym prostredím pri vode a starým autom a my sme vymenili gitary za košele a náušnice“ doplnil spevák Miňo Kováč.

Rock Reunion je pop-rocková kapela z Banskej Bystrice, ktorá pôsobí od roku 2008. Zviditeľnila sa hlavne vydaním svojho druhého albumu a siglom Dokonalá (hej Prdel), na ktorom hosťuje raper Kali či piesňou Denník.