V sobotu na Hornej ulici nebola núdza o kvalitnú hudbu. Punkrockový večer v klube 77 doplnila zmes rocku, ska, rocknrollu a reggae v Tirish pube. Banskobystričanom sa tak naskytla výborná príležitosť pre víkendový relax v meste.

Banskobystrická formácia Rock Reunion, ktorá sa momentálne venuje nahrávaniu svojho debutového albumu, si odskočila na koncertné pódium, a ponúkla tak svojim fanúšikom aj možnosť vypočuť si niekoľko noviniek. Svoje vystúpenie však mladí rockeri neochudobnili ani o staršie hity ako napríklad pieseň „Hlas“, alebo „Mesto Anjelov“. V ich podaní si mohlo publikum vypočuť aj niekoľko prebratých piesní, najmä od skupín Green Day a Ine Kafe.

Po pomerne mladej skupine prišli na pódium ostrieľaní harcovníci zo Spišskej Novej Vsi. Skupina Smola a Hrušky je na hudobnej scéne už od roku 1997. Jej vystúpeniu nesmeli chýbať piesne ako  „Cigareta“, alebo „Pridaj si ma“. Posledne menovaná pieseň je zameraná momentálne veľmi aktúlanej téme sociálnych sietí. „Kľudne si nás všetkých môžete pridať na Facebooku ako priateľov“ poznamenal pred piesňou líder skupiny, ktorý si hovorí Spoko. Playlist tejto skupiny  je zameraný na súčasnosť. Nechýbala ani pieseň pre maturantov s názvom „Matura“, ku ktorému má skupina natočený aj videoklip a aktuálne mnohým prítomným pripomenula realitu posledných dní. Výborná večerná atmosféra  pokračovala aj po vystúpení, v pube sa debatovalo do rána…