Krásna príroda pod Panským dielom bude hostiť už štvrtý ročník ADRIM Nemčianskeho behu. Konať sa bude pri Obecnom úrade v Nemciach.

nemcianskybehObľúbené preteky s výbornou atmosférou začínajú v nedeľu 22. mája o 9.30 hod štartom najmenších v tradičnom Behu Chrústov na 200 metrov. Najdlhší beh meria takmer desať kilometrov a odštartuje o 10.00 hod. Päť minút po ňom vyrazia na trať bežci kratšieho, tri a pol kilometra dlhého behu. Na 12.00 hod je naplánovaný Beh Nemčanov na 1100 metrov. Trať vedie po poľnej ceste a spevnenom turistickom chodníku, vyskúšať si ho teda môžu aj menej skúsení bežci. V cieli bude všetkých účastníkov čakať guláš, na ktorom si bežci môžu pochutnať.

Tento ročník bude pre priaznivcov behu ponúkať trať so zaujímavým prevýšením, možnosť získať pamätnú medailu, unikátne číslo s logom podujatia, občerstvenie, guláš aj kultúrny program. Podujatie ponúka kratšie ale aj dlhšie trasy, vecné ceny, tombolu, ale aj registráciu na septembrový maratón za špeciálne ceny.

Podujatie je súčasťou Marathon BB Tour 2016. Okrem nich sa o príjemný priebeh akcie bude starať aj Ľudová hudba Jána Maka. Viac informácií nájdete na oficiálnom webe Marathon BB Tour.