cinemaxBanskobystrické multikino Cinemax prichádza tento týždeň s dvomi filmovými novinkami. Prvou filmovou premiérou, ktorú môžete od štvrtka vidieť v Cinemaxe je animovaná komédia Angry Birds vo filme. V premiére si však môžete pozrieť aj ďalšiu komédiu s názvom Susedia na odstrel 2.

ANGRY BIRDS VO FILME

Z hry, ktorá si získala milióny fanúšikov po celom svete je dnes už kultový pojem: Angry Birds. Všetci ich poznajú, všetci im fandia, no nikto presne nevie, čo ich vlastne štve. Nastal čas zistiť, prečo sú Angry Birds stále také angry!

SUSEDIA NA ODSTREL 2

susedia na odstrelA vraj blesk nikdy neudrie dvakrát na to isté miesto… Svoje o tom vedia zúfalí manželia Radnerovci. Len nedávno sa im podarilo zo susedného domu vyštvať skupinu večne žúrujúcich vysokoškolákov, aby ich tam zakrátko vystriedala oveľa nebezpečnejšia dievčenská verzia. Režisér Nicholas Stoller filmom nadväzuje na svoju megaúspešnú, susedských podpásoviek plnú komédiu Susedia na odstrel. Znovu nám predvedie všetky odtiene susedského pekla a navyše dokáže, že baby môžu byť v niektorých prípadoch oveľa nebezpečnejšie ako chalani. Hlavne ak ich je viac pohromade. Mac /Seth Rogen/ a Kelly /Rose Byrne/ sa po druhýkrát stanú rodičmi, a preto sa rozhodnú vymeniť svoj dom za väčší. Ich obydlie sa však stáva nepredajným, keď sa novými susedmi manželov stane banda študentiek, ktoré si život mýlia s nikdy nekončiacim večierkom. V duchu hesla „Spanie je len pre slabochov!“ neberú ohľad na nič a na nikoho. Mac a Sally veľmi rýchlo zistia, že osvedčené triky, ktoré zabrali na chalanov, (nevynímajúc populárne schovávanie airbagov do gauča v obývačke), na ostrieľané vysokoškoláčky na čele s Chloe Grace Moretz ani zďaleka neplatí. A keďže Radnerovcov tlačí čas, zavolajú si nečakanú posilu. Tou posilou nie je nik iný ako Teddy Sanders /Zac Efron/, bývalého nepriateľ číslo jedna. S jeho pomocou zaútočia s novým arzenálom zbraní, ktoré by mali neskrotné susedky zaručene vypudiť. Lenže dievčenské impérium je pripravené vrátiť každý úder.

Komik Seth Rogen, hlavná hviezda filmu, na ktorom spolupracoval aj ako producent a spoluautor scenára, je presvedčený, že dvojka bude minimálne taká úspešná ako prvý diel. „Starostlivo sme sa na druhú časť pripravovali. Videli sme všetky úspešné pokračovania slávnych filmov a snažili sme sa z nich ukradnúť, čo sa dalo“ hovorí Rogen.

DETSKÉ KINO – MALÝ PRINC 2D

Detske Kino_RGB_2-page-001(Víkend 14.5. – 15.5.2016  o  14.00 h,)

V centre príbehu je dievčatko, ktoré už od detstva vychováva a pripravuje na seriózny a dospelý svet jej ambiciózna mama. Jej každodenné úsilie bez povolenia naruší excentrický a dobrosrdečný sused, letec. Ten predstaví svojej novej malej priateľke doteraz nepoznaný svet, v ktorom nie je nič nemožné. Malé dievčatko, ktoré doteraz poznalo iba prísny každodenný režim a nepoznalo spontánnosť a priateľstvo sa vydáva so svojim sprievodcom na magickú cestu do fantázie, do vesmíru za Malým princom. Tu nachádza svoje stratené detstvo a zisťuje, že priateľstvo je vzťah na ktorom v živote veľmi záleží, je pre človeka veľmi dôležité a rozpoznať ho je možné iba srdcom.

ARTMAX FILM – TRABANTOM DO POSLEDNÉHO DYCHU

Najznámejší český cestovateľ súčasnosti Dan Přibáň podnikol svoju doposiaľ najnáročnejšiu expedíciu. Posádky dvoch žltých trabantov, poľského Fiatu alebo Malucha, Čezety, Jawy a dokonca aj dvoch invalidných vozíkov vyrazili z austrálskeho mesta Perth, a behom polročnej dobrodružnej výpravy prešli Východný Timor, Indonéziu, Malajziu a Thajsko.

https://www.youtube.com/watch?v=l8tHDV0t4Yk

A4_xmenX-MEN: APOKALYPSA – PREDPREMIÉRA

(Streda 18.5.2016 o 20.00 h,)

Príďte si vychutnať pokračovanie sci-fi série o ľuďoch s nadprirodzenými schopnosťami s názvom X-MEN: Apokalypsa skôr ako všetci ostatní. Prvý a najsilnejší mutant z marvelovského sveta X-Menov sa po dlhom spánku prebudil, no nikto ho už neuctieva ako boha. Svet je plný konfliktov a ľudia sa klaňajú falošným modlám.  Apokalypsa sa preto spolu so štyrmi nasledovníkmi rozhodne zničiť súčasnú civilizáciu. Osud ľudstva je teraz v rukách ostatných mutantov – X-Menov, ktorí sa rozhodnú proti Apokalypse postaviť. A vy môžete tento súboj zažiť už v stredu 18. mája v CINEMAX.

AKO_SA_ZBAVIT_NEVESTY_A4_BABSKA JAZDABABSKÁ JAZDA – AKO SA ZBAVIŤ NEVESTY

Aj tento mesiac CINEMAX pre Vás prichystal BABSKÚ JAZDU, ktorá sa bude konať už v utorok 17. mája s výbornou českou komédiou Ako sa zbaviť nevesty. Zábava, uvoľnená atmosféra a skvelé darčeky na Vás čakajú v CINEMAX. Príďte si vychutnať romantickú komédiu z cukrárenského prostredia, kde sladkých, ale aj zábavných momentov bude naozaj dosť. Dať sa opäť dokopy s bývalým manželom? A prečo nie? Majiteľka cukrárne Lenka chce získať svojho ex manžela späť za každú cenu. Ale bude to znamenať zbaviť sa jednej nežiadanej nevesty. Ako to nakoniec všetko dopadne? To sa dozviete na Babskej jazde už v utorok 17. mája v CINEMAX.

artmax operaARTMAX OPERA – I CAPULETI E I MONTECCHI

(PRIAMY PRENOS – 1.6. 2016)

V tomto spracovaní známej mileneckej drámy sa zaskvejú kostýmy vytvorené známym návrhárom Christianom Lacroix, ktorý sa snažil “odhaliť skryté a krehké vnútro postáv” (Broussard). Opera mala premiéru 3. novembra 1830 v Teatro La Fenice v Benátkach. V barcelonskom Teatre del Liceu sa odohrala po prvý krát 6. augusta 1854. Opera je večným príbehom milencov, kde o svoju lásku bojujú Romeo – syn Montecchiovcov a Júlia – dcéra Capuletiovcov, dvoch znepriatelených rodov vo Verone 13-teho storočia. Vo svete plnom intríg, bojov a rivality, Júlia predstiera svoju smrť, aby mohla uniknúť so svojim drahým Romeom, ktorý o tejto lesti nevie a spácha samovraždu. Keď sa Júlia zobudí a zistí, čo sa stalo, prebodne sa nožom.

Okrem toho v multikine CINEMAX: Pat & Mat vo filme, Návštevníci 3: Revolúcia, Captain America: Občianska vojna 2D aj 3D, Deň matiek, Ako básnici čakajú na zázrak, Zázraky z neba, Lovec: Zimná vojna 2D, Noc v New Yorku, Harcore Henry, Kniha džungle 2D, Teória tigra  a Polednice.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.