Legendárni hokejisti sa predstavia na hokejovej exhibícii s názvom All Star legendy. Sekundovať im budú aj známi futbalisti či populárni herci. Veľkolepá šou pod taktovkou Citronády Richarda Lintnera sa odohrá 30. apríla na Zimnom štadióne v Banskej Bystrici.

V minulosti bývalo zvykom, že ak ste si v hokejovej exhibícii chceli vychutnať „zlatých chlapcov z Göteborgu“, museli ste vycestovať do Bratislavy, čo však vzhľadom na kapacitu Zimného štadióna Ondreja Nepelu nebolo ničím neobvyklým. Tentokrát sa najväčšie legendy slovenského hokeja predstavia priamo v srdci Slovenska, v banskobystrickej Tipsport Aréne. Tá je síce domovským stánkom „baranov“, ktorých čakajú tuhé boje vo vyraďovacej časti najvyššej súťaže, no v nedeľu 30. apríla bude dejiskom podujatia s názvom All Star Legendy.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na hokejový zápas, súťaže zručností aj špeciálnu streľbu z bufetu. Na exhibícii sa predstavia hokejisti ako Miroslav Šatan, Peter Bondra, Ľubomír Višňovský, Žigmund Pálffy, Ján Lašák či Marián Hossa. Spomedzi Banskobystričanov nebudú chýbať Michal Handzuš, Richard Zedník, Tomáš Surový či Ivan Majeský.

Svoje hokejové zručnosti predvedú aj niekdajší futbaloví reprezentanti Slovenska, Martin Škrtel a Róbert Vittek. Zástupcami „bežného ľudu“ budú herci Marek Fašiang a Filip Tůma, ktorí budú zároveň kapitánmi. Obaja si počas takzvaného draftu, ktorý sa uskutoční deň pred podujatím, vyskladajú zostavy, s ktorými nastúpia na hokejovú exhibíciu v Banskej Bystrici.

Súčasťou podujatia bude aj sprievodný program v podobe Fan zóny, ktorá bude otvorená od 17.00 h. Jej súčasťou bude CCM stan s hokejovými aktivitami pre deti, Sport ZOO stan s možnosťou výroby svojej vlastnej hokejovej kartičky z akcie a o dobrú náladu sa postará DJ. Ku každej vstupenke dostane návštevník pamätný pohár s logom podujatia a bude mať prístup k neobmedzenej konzumácii čapovaných nápojov na štadióne.

All Star legendy zavítajú do Banskej Bystrice v nedeľu 30. apríla a ich exhibičné stretnutie odštartuje o 18.00 h. Vstupenky sú dostupné v online predpredaji v sieti Ticketportal.

Súpiska na podujatie All Star legiend (pred draftom)

M. Fašiang, F. Tůma (kapitáni) – M. Šatan, P. Bondra, Ľ. Višňovský, Marián Hossa, J. Lašák, Ž. Pálffy, M. Handzuš, P. Eliáš, V. Varaďa, T. Surový, T. Kopecký, L. Nagy, A. Podkonický, Ľ. Sekeráš, P. Pucher, Marcel Hossa, R. Pavlikovský, R. Staňa, J. Stümpel, R. Zedník, Ľ. Vajc, A. Sekera, R. Petrovický, I. Majeský, B. Radivojevič, O. Haščák, M. Uram, M. Škrtel, R. Vittek. Tréneri J. Filc a F. Hossa